Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszésnél nem használn...

Császármetszésnél nem használnak felszívódó varratokat?

Figyelt kérdés

27 hetes terhes vagyok jelenleg, 31 évesen, első babával. Júniusban fogok szülni, úgy néz ki, császárral mert problémák vannak a szememmel.

Tudom, hogy több réteget varrnak császár után, de volt olyan valakinél, hogy felszívódó varratokat használtak minden rétegnél? Azaz hogy nem kellett mennie varratszedésre?

A kérdésem oka az, hogy fóbiám van a tűtől, vértől, minden ilyesmitől. Ez nem hiszti, hanem betegség, még mielőtt megkapnám a negatív véleményeket. Próbálok úrrá lenni rajta, nem megy. Pszichológusnál is voltam emiatt. De hátha létezik ez a felszívódó varrat...


2010. márc. 15. 07:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Esztergomban császároztak és felszívódó varrattal,nem fogadott doki volt!

Hol szülsz?

üdv.7 hónapos pici anyukája

2010. márc. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ja és abszolút semmi gondom nem volt!!!! utolsó voltam
2010. márc. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az újabb válaszokat. Háááát, most már nem vagyok benne biztos, hogy ha lehetne választani (de valószínűleg nem lehet majd), akkor a felszívódót kérném-e. De minden bizonnyal nem kívánság műsor lesz.


Kedves utolsó, Salgótarjánban szülök majd, van fogadott orvosom, holnap megyek Hozzá pontosítani a szülés körüli dolgokat.

2010. márc. 15. 16:31
 14/14 A kérdező kommentje:

Hátha visszaolvas valaki.

Nálunk a császárnál nem használnak felszívódó varratokat. Varratszedés műtétet követő 7.napon van.

A sima szülésnél viszont felszívódó varratokat használnak.

Megszületett a kislányom 06.16-án, ezért írtam le.

2010. júl. 3. 14:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!