Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szegedi női klinikán hogyan...

Szegedi női klinikán hogyan kezelik a túlhordást? Mikortól fektetik be a kismamát?

Figyelt kérdés
2010. febr. 25. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia,engem a 41.hét végén akart a dokim befektetni,majd meginditani a szülést,méhszáj érlelő tablettával.Szerencsére beindult pár nappal előtte magától.Szerintem egyik doki sem vár Szegeden a 41.hét utánig.40.héttől pedig naponta jártam Ctg-re,volt hogy oxitocinos infúziót is kaptam.
2010. febr. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen,akkor megnyugodtam hogy nem várnak a 42.hétig:)

Igaz van még 3 napom a kiírtig,de semmi jele hogy jönni akarna,de talán....

2010. febr. 26. 11:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Bizti nem várnak olyan sokat,nyugi.De jobb ha magától indul.Nálam például semmi előjele nem volt még délelőtt,és hajnal 1-kor fájásokra ébredtem.Szép szülést neked.
2010. febr. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Engem ahogy átléptem a terminuszt, behívtak cici bizdergálásra EST és mivel leesett a baba szívhangja, oxitocinnal és burokrepesztéssel be is indították a szülést.

Van ennek valami protokolja, de szerintem orvos függő is. Az én dokim lelkiismeretes volt, és azt mondta, hogy így nem mer hazaengedni. És hálás is vagyok érte, mert legalább túlestem rajta és a babának sem lett semmi baja. Ha túl sokáig van bent a baba, az sem jó, mert már nem kap elég oxigént meg táplálékot.

2010. febr. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!