Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A természetes szülésnél mi...

A természetes szülésnél mi van rajtunk? Hogy fektetik a babát a bőrünkre, levetkeztetnek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 12. 09:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

A legtöbb kórházban , klinikán szülőotthonban van intézeti hálóing amit könnyen ki lehet gombolni.


csak pár helyen engedik a meztelenséget ill. kérik v. lehet bevinni saját ruhát.

2011. máj. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem fektették a bőrömre, csak a kórházi hálóingen keresztül tették rám, meg ő is be volt egy lepedőbe csavarva.
2011. máj. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Üdv,

Hálóing, én vettem fel zoknit, mert fázott a lábam.

Nálam a bőrömre tették rá a kicsit mindjárt szülés után, mert felhajtották a ruhát, h hátha tud ott azonnal szopizni is.

2011. máj. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Kórházi, elöl gombos hálóing volt rajtam, azt ahogy elkezdődtek a tolófájások szétgombolták rajtam és amikor a fiam megszületett, úgy rakták rám. A gyerek hátára terítették még valamit, de nem lepedő volt, hanem valami fényes melegítőfóliás valami. Olyan jó volt kis meleg testét a testemen érezni... :)
2011. máj. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Bocs a buta kérdésért, de ragacsosak lettetek tőle?
2011. máj. 12. 09:21
 6/14 anonim ***** válasza:
Én a saját hálóingemben szültem(spagettipántos volt,így nagyon könnyen le tudtam tolni derékig,amikor rám tették a babát).
2011. máj. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én ebből az élményből kimaradtam. :(

Belekakilt a vízbe a babám, ezért rögtön elvitték. Fél óra múlva már bepólyálva kaptam meg.

Amúgy a kórházi hálóing könnyen bontható.

2011. máj. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 melcsiboszi ***** válasza:
Az én hálóingem olyan volt, mint egy köpeny, egy helyen lehetett összekötni, talán a mellemnél, vagy még fölötte, már nem emlékszem, úgyhogy a köntösöm övével kötöttem össze, amíg vajúdtam. Szülésnél persze azt levettem.
2011. máj. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ragacsos lettem meg véres is, de nem érdekelt egyáltalán.

Kb köldökig kivágott extracsini kórházi hálóing volt rajtam, annyira szét volt nyílva, hogy a pucér testemen feküdt a babám.

Jaj de jó volt tejóég

2011. máj. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem a hálóingemre rakták rá, de így is a világ legcsodálatosabb érzése maradt!!!!!!!
2011. máj. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!