Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mas is ilyen nehezen viselte...

Mas is ilyen nehezen viselte a tulhordast?

Figyelt kérdés

Okt.11-re voltam kiirva,de a babam "koszoni szepen meg marad",en meg mar nagyon elszomorodtam,mert a kornyezetemben mindenki elobb szult a kiirt idopontnal,csak en vagyok ilyen szerencsetlen,hogy nem tudok megszulni :((,pedig mar annyira varjuk a ferjemmel,es probaljuk "kicsalogatni",beszelunk hozza,emellett mar minden taktikat bevetettunk,de semmi...

11-en,a kiirt napon,amikor a dokim megvizsgalt,azt mondta teljesen zart vagyok,18-an kell befekudnom a korhazba,es ha nem tagulok addig,akkor csaszar lesz belole :((,amit nagyon nem akarok...Teljesen kivagyok,olyan szerencsetlennek erzem magam,es ez a varakozas a legszornyubb :(


2010. okt. 15. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:
én is igy voltam. aug. 16 ra voltam kiirva. 23án befeküdtem és épp hogy elmult éjfél jöttek a fájások. Reggelre meglett a kilányom. Nyugi. Egyébként ténylegaz volt az egyik legrosszabb hetem:-)
2010. okt. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lányok kitartás! Én 2 héttel hordtam túl az első gyerkőcöt és hát azt tényleg nem kívánom senkinek. (40-50 fokok voltak + hőmérséklet rekordok). A második baba csak 1 héttel lett túlhordva. Ez sajna már ekkor ilyen...
2010. okt. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem a túlhordást mindenki nehezen viseli. Én szeptember 15-re voltam kiírva, 22-én fektettek be a kórházba, 29-én született meg a kisfiam. Mivel még aznap is 3111 volt a méhszáj, és az oxitocin infúzióra sem volt semmi reakció, így vajúdás nélküli császár lett a vége. Én nem bántam. Akkor már csak az az egy számított, hogy épen és egészségesen kint legyen. Mindegy milyen úton-módon.

Ne aggódj, nem lesz semmi baj. Örülj annak hogy befektetnek, mert ott gyorsan tudnak reagálni bármi is történik.

Sok sikert!!!

2010. okt. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors valaszokat,es a biztatast.A csaszarmetszestol vegulis azert felek,mert szules utan egyedul maradok,ugyanis a ferjem kulfoldon dolgozik,es max.2 hetet marad,miutan szultem,aztan anyukam jon 1 hetre,de o is dolgozik,nem johet,amikor kedve tartja.Felek,hogy nehezen fogok felepulni,es segitsegem sem lesz,ezert is szeretnem,ha magatol beindulna a szules,de sajna nem akar...
2010. okt. 15. 14:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Én mára voltam kiírva, de semmi sem történik, zárt méhszáj, meg minden. Szerintem ha 3 hetet tudnak veled lenni akkor a nehezén már túl leszel. Inkább erre gondolj, sokan könnyen gyógyulnak a császár után. Minden jót!
2010. okt. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam sem akar még a világra jönni! Holnapra vagyok kiírva, de szinte biztos hogy nem lesz semmi...Engem nem annyira maga a túlhordás ténye zavar, sokkal inkább az ezzel járó "macera". Mivel én is zárt vagyok, és a méhszáj is teljesen éretlen, ezért nekem nagyon kellemetlen volt a mai amnioszkópia...És ez vár rám két naponta, míg világra nem jön a fiam. Szóval, nem vagy egyedül, fel a fejjel!!!
2010. okt. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy voltam csak ez tavaly volt.Nov. 11.-ére voltam kiírva és végül 17.-én született meg.Előtte este volt egy sétánk apával,nem tudom hogy az miatt indult be hajnalban a szülés vagy amúgy is így alakult volna,de már mi is türelmetlenek voltunk mert már a 36. héttől vártuk hogy vajon mikor bújik elő(jósló miatt).

Kitartást és már nincs sok hátra csak ilyenkor már minden perc órákhosszának számít.

2010. okt. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is túlhordtam, és igen nehéz a várakozás, de addig is használj ki minden percet, mert utána már nem lesz olyan sok időd magadra. :)

El fog repülni az idő, és visszanézve már gyorsnak tűnik. :)

1 hetes kislány anyukája

2010. okt. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!