Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Túlhordást időben meddig...

Túlhordást időben meddig húzhatják az orvosok?

Figyelt kérdés
Ha minden rendben van a méhlepénnyel+babával, akkor mi az a maximum idő, amikor már megindítják a szülést (ha nem indul meg magától)? 42. hét a maximum?
2010. jan. 20. 18:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Az én orvosom 1 hetet mondott, de valamelyik 2 hetet enged. Annál többről nem hallottam még.
2010. jan. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!Szerencsére én a 41. hétig húztam és spontán módon megindult a szülés. A soproni kórházban töltött napok alatt én azt tapasztaltam, hogy ott 5 napot húznak még rá a kismamák és indítják a szülést.Persze először csak próbálkoznak az első napon,ha nem indul meg ekkor oxytocinnal akkor második nap már addig folyatják még elkezdődik.Persze ez mindenhol másképpen alakulhat.


Jó szülést

2010. jan. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én egy hetet kaptam, indították a 41.héten
2010. jan. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
14 napig nem veszélyes a túlhordás.
2010. jan. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez teljesen orvosfüggő, az enyém indított volna 40+5 naposan. De úgy tudom, ha minden rendben van (lepény, flometria, stb) akkor a 42. hét a maximum.
2010. jan. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia,nekem 10 nap túlhordás után megindult magtól,de nálunk 2 hetet várnak!
2010. jan. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hetet mondtak. Nálam 13 nap után próbáltak oxitocin infúzióval indítani, de mivel hatástalan volt, a doki azt mondta, hogy másnap reggel 7-kor találkozunk a szülőszobán. Még aznap délután sürgősségi császárom volt.
2010. jan. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem a kiírás napja után 1 nappal indította volna a doki. De a lánykám nem várt addig. :-) 5 nappal elöbb kibújt.
2010. jan. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az én dokimat nem kérdeztem, de a többi kismamánál max. 1 hetet várt.

De ez függ a baba-mama állapotától.

Nekem 40+2re indítani akarta, mert III-as volt a lepényem, lombikbaba, és volt egy folt a vese fölött, de amúgy rendben volt, szívhang, becsült súly, paraméterek jók voltak.

Aztán 40+1re, indítás előtti éjjel meglett simán a kislányom.

2010. jan. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat! Én is így tippeltem, hogy max. 2 hetet várnak.
2010. jan. 21. 14:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!