Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jelent valamit hogy egy...

Jelent valamit hogy egy hettel a kiirt nap előtt még 0-a külső méhszájam? Nehezebb tágulást, tulhordást? Más is volt igy?

Figyelt kérdés
2009. máj. 18. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:

semmit se jelent...max annyit h nem nyíltál ki szóval nem fogsz midjárt megszülni.

De nekem pl. 1 nappal azelőtt h a fiam született volna 3000es volt a méhszáj azaz totál zárt és 5 óra alatt gyorsan, szépen meglett a kisfiam..

2009. máj. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Engem egy keddi napon vizsgált a doki amikor teljesen zárt voltam. Másnap hajnali 3 -kor meg elkezdődött...nem volt gyors mert du.5-re tágultam ki teljesen. Aztán sajnos mégis császár lett mert nem jött le a baba. Nem hordtam túl egyébként.
2009. máj. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nem jelent semmit.

Nekem 36. hetesen már nyitva volt 1 ujjnyira a méhszájam, aztán mégis túlhordtam a kisfiamat 1 héttel. Szóval ha korábban nyílik sem jelenti azt, hogy hamarabb fog születni és ha szinte végig zárt, az sem jelenti azt, hogy elhúzódó lenne a szülés. Akár 3-4 óra vajúdás után is megszülethet a baba.

2009. máj. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!