Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Terhességi diabétesz miatt az...

Terhességi diabétesz miatt az orvosom nem fogja engedni a túlhordást. Hogyan indítják meg a szülést, ha a méhszáj 2111? Burokrepesztéssel, vagy még tágítani kell a méhszájat előtte?

Figyelt kérdés
2009. jún. 1. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem erre a méhszájra azt mondta az orvosom, hogy ez egy megindult szülés. szerintem simán burkot repeszt, és majd magadtól tágulsz. nekem ilyen méhszájjal kezdődött, de burokrepesztés után nem igen tágultam tovább, igaz nem is fájt semmi, így kaptam oxitocint, amitől aztán lettek fájások és fájtak is, de 15 perc alatt megszületett a kisfiam. összességében 3 órát tartott az egész folyamat. hasonló könnyű szülést kivánok neked és sok boldogságot a kisbabához.
2009. jún. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszia választ és a jó kívánságokat!
2009. jún. 1. 19:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ennyi volt,burkot repesztett,és bő 2 óra múlva megvolt a baba(gátmetszés nélkül).Más órákat vajúdik mire ennyire kinyílik.Én észre sem vettem.Te is szerencsés vagy.Könnyű szülést!
2009. jún. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!