Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés után ugyanúgy...

Császármetszés után ugyanúgy az anyára fektetik a babát, mint természetes szülésnél?

Figyelt kérdés
Ha valaki a szekszárdi kórházról tud írni arra is válaszoljon légyszi, hogy az apa bent lehetett-e a műtét alatt.
2010. febr. 9. 16:11
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Kórháztól függ, hogy odaadják-e a babát rögtön (meg a baba állapotától, nyilván).

Apás császár: epidurállal, spinállal kórházfüggő, altatással sehol nem lehet bent császárnál az apa.

2010. febr. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

én császárral szültem és sajnos nem tették rám a babát!

de olyan kába is vagy hogy azt se tudod mi zajlik körülötted.

viszont mire leértünk a szobára már hozták is felöltöztetve!

2010. febr. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%
Miért tennék rá? Ki talál ilyen marhaságot ki? Ott egy feltáró műtét van nehogy már komplikációt csináljanak!Semmi keresnivalója nincs a személyzeten kívűl ott másnak.
2010. febr. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szakszárdi korházba nem lehet bent az apuka a műtétnél de kint megváthatja és nem rakják rád a babát csak megmutatják ha kész.
2010. febr. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
El voltam takarva, hogy ne lássam mi történik. Mondtam a dokimnak, hogy furcsa nyomást érzek a mellkasomon. Mire ő: na ne mondja, a gyermeke az ! :) Na, akkor elsírtam magam és utána az arcomhoz hozák a picimet és adhattam neki puszikát. Soha de soha nem fogom ezt elfelejteni. Na most is bekönnyeztem tőle:)
2010. febr. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
kedves utolsó,én is elsírtam magam,mert a szemem előtt van a kicsim,ahogy pislog és néz nagy szemekkel.rám sem rakták rám,de odahozták és megpuszilgathattam.
2010. febr. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na! Én is bekönnyeztem ahogy most visszagondoltam... nemtették rám csak mellém, és megpuszilhattam. A férjem bent lehetett...jó is volt. Bár én nem voltam kába, de legalább elterelte a figyelmem.
2010. febr. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is odahozták, ráfektették a vállamra, megpuszilgathattam, és beszéltem hozzá. Gyönyörű volt és a pici egyből abba hagyta a sírást ahogy a közelemben volt és hallotta a hangomat és csak pislogott a nagy szemeivel, meg fintorgott a pici szájával. Hűű én is mindgyárt megkönnyezem!!! Ja és a férjem is tanúja lehetett ennek a csodának.
2010. febr. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!