Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Veszélyes lehet a vezetés?

Veszélyes lehet a vezetés?

Figyelt kérdés
37+4 hetes kismama vagyok.A családban mindenki betiltaná nekem az autóvezetést,mondván,mostmár veszélyes lehet.Nemcsak a balesetek miatt,hanem a pedálok nyomkodása,ülőhelyzet stb miatt.Mit gondoltok?
2010. febr. 4. 10:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
51%

Szia!

lehet hogy felelőtlennek hisztek,én nem kötöttem be magam terhesen!mert nyomott az öv!viszont dec 4-én szültem,és 3-án még a volt munkahelyemen kávéztam,és nagybevásárlást csináltam!éjjel utána kezdődött!

Csak egy tanács még!Ha úgy érzed most h nem bírsz otthon ülni,akkor menj amennyit csak bírsz intézz el mindent NYUGISAN mert utána ha el is tudsz majd otthonról szbadulni(aminek akkor úgy érzed nagyon örülsz)Rohanni fogsz,mertt hiányozni fog a Babád!

2 hónapos Fanni anyukája

2010. febr. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én december 5-én szültem, de előtte nap is vezettem, sőt majdnem úgy alakult, hogy még aznap is. Igaz, hogy 37. hétre született meg a kicsim, de előtte héten még dolgoztam és dolgozni is autóval jártam. Volt övterelőm, ami tök jó dolog, az elejétől használtam. Most, hogy már nem kell furcsa is, hogy nincs ott, mindig nyúlkálok, hogy becsatoljam :-)
2010. febr. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
93%

Felelőtlenség nem bekötni magunkat. A magzat védelmére találták ki az övterelőt, nagyon hasznos dolog! Egy esetleges koccanásnál nem nyomódik meg a kismama hasa, ha beköti magát. Ha pedig nincs bekötve, legenyhébb esetben is lefejelheti a szélvédőt, stb, szerintem senkinek sem kell magyarázni, miért van biztonsági öv az autókban.

Aki nem élt át terhesen balesetet, ne reklámozza a nem-bekötést, és ne ellenezze az övterelőt. Minket megmentett!

2010. febr. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Az övterelő megvéd,ne ikább vennétek meg használtan csak vennétek meg.Ha nem kötöd be magad és neked mennek kampec...ha bevagy kötve akkor is ...az övterelő jó viszont nem öli meg a gyereket.Én nem smucigoskodnék ezen.


Én végig vezettem a terhességem,még szülés előtti napon is nyomtan a gázpedált,mert muszáj volt még beszereznem ezt azt,előtte meg azért mert rendezvényszervezőként sokmindent nekem kellett beszerezni és menni a helyszínekre ^^

2010. febr. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Utolsó héten is vezettem.
2010. febr. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

előző

A 34. hétig dolgoztam, kocsival mentem minden nap.

2010. febr. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én csak akkor megyek, ha nagyon muszáj. De ha muszáj menni, akkor inkább kocsival, mint busszal, ahol tömeg van, meg várakozhatsz a hidegben, meg át sem adják a helyet. Az első babát túlhordtam, már minden nap kellett menni vizsgálatra, hát vezettem, nincs sofőröm. A férjem meg dolgozik, mondtam neki, inkább szülés utánra tartogassa a szabit, akkor jobban fog kelleni.
2010. febr. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nem a vezetés fizikuma a veszélyes, hanem az, hogy bármikor történhet bármi , és baleset van. Görcsöd jön, vérzel, megilyedsz és kész a baj...

Ettől függetlenül sokan rá vagyunk utalva-mint én is-hogy még túlhordáskor is egyedül járjak kocsival NSTre...

2010. febr. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!