Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mihez lehet hasonlitani a...

Mihez lehet hasonlitani a császár utáni fájdalmat? Közvetlenűl utána a fájdalom folyamatos?

Figyelt kérdés
Hogyan tudná leirni az érzést aki átélte?
2014. dec. 27. 20:37
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
21%
39es. Neked most ettől szebb lett a világ? Jobban érzed magad, hogy most úgy megmondtad a magadét? Jujjjúj, éljen,ma is bele köthettem valakibe, de szuper vagyok.
2014. dec. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
19%
Én sem látok semmi sértőt abban, amit a 63%- os írt. Azt látom, hogy volt aki nem értette meg. Szerintem viszont teljesen egyértelműen írt. Csak az nem érti, aki szándékosan meg akar sértődni. :)
2015. jan. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
Nekem nem fájt annyira,egy fogfájás sokkal de sokkal kínzóbb élmény szerintem!Nekem nagyon sokat segített hogy folyamatosan ha csak tehettem járkáltam,és lépcsőztem igaz az elején szar volt de utána egész könnyen ment,rosszabbra számítottam!A harmadik napon már könnyen mozogtam!De ha tüsszenteni kellet vagy épp köhögni az kellemetlen volt,ja és a nevetés is elég fájdalmas volt!De ki lehet bírni!
2015. jan. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!