Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lányok nem féltek a szüléstől?

Lányok nem féltek a szüléstől?

Figyelt kérdés

Gondolok a fájdalomra is és arra is hogy minden rendben legyen.Én el sem tudom képzelni hogy milyen lehet...pedig nem sokára megtapasztalom de megmondom őszintén kicsit félek mindegyiktől.

Ti hogy vagytok ezzel?


2010. jan. 25. 18:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

rossz az, ha félsz, mert annál nehezebben tudsz szülni. a baba érzi ezt, és így nem tud téged segíteni a szülés és születés közben. szülés közben próbálj koncentrálni arra, hogy most kapod meg azt az ajándékot, amit eddig csak hordoztál magadban. És segítsd őt - és kérd meg hogy ő is segítsen téged. én jógára járok- kismamijógára, még csak 20hetes vagyok- 2.baba- de már kifejezetten várom a szülést.

A jógát ajánlom- lelkileg is felkészít a szülésre, oldja a feszültséget és félelmet. Segít, hogy megtanuld a légzést ami segít, valamint hogy együtt tudjatok működni a babával a minél könnyebb és fájdalommentesebb szülésre. Ez egy természetesn folyamat- a NŐ tudja, mit kell tennie!

szép szülést kivánok mindenkinek!

2010. jan. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem féltem a szüléstől. Rettegtem tőle. Sokszor sírtam is, de ahogy közeledett a vége, úgy lettem egyre nyugodtabb. Aztán a finisben visszatért félelmem, de akkor már nem volt mit tenni.
2010. jan. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
39%
Én nagyon félek tőle. De elhatároztam, h nekem sose kell gyerek, és így nincs mitől félnem. Nem szeretem a gyerekeket. 22/L
2010. jan. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.én sem rettegek csak tartok tőle :D de ami bement ki is fog jönni egyszer :P

utolsónak csak annyit hogy : HŰHA

szerintem változni fog még ez neked és rájössz hogy szeretnél gyerkőcöt!Én általános iskolás voltam mikor úgy éreztem nem szeretem a gyerekeket,mindenki meg volt örülve hogy milyen aranyosak....engem nem érdekelt.

Most viszont annál inkább!megtaláltam azt akit szeretek és akivel le akarom élni az életem és jöhet a babó.

Szerintem te is hasonlóan fogsz majd járni!

Többieknek sok sikert és könnyű szülést!

22/L

2010. jan. 26. 07:58
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Az első kisfiamat 21 évesen szültem. Eleinte nagyon féltem, de aztán csak az volt a gondolataimban folyton, hogy végre találkozhatok a gyermekemmel. Aztán 8 óra vajúdás után, megszületett a kisfiam. Most, 27 éves vagyok, és márciusban jön a kis tesó, aki szintén fiúcska. Nem félek, mert tudom, hogy mi vár rám, és már nagyon várom.

Bocsánat! Egy dologtól nagyon félek. Attól, hogy megcsászároznak. Nos, azt nem AKAROM.


Könnyű szülést Mindenkinek, és boldog babázást.


34 hetes. 27 éves.

2010. jan. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
34 hetes vagyok és nagyon félek.A fájdalomtól,hogy és mi módon történik,rendbe legyen minden és alapból bennem van ez az érzés már az elejétől.
2010. jan. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Majdnem annyi vagyok mint te, több mint egy hónapja szültem és féltem,csak itt nem mondtam sosem:D


Hirtelen is jött,nem számítottam rá , még lett volna 9 nap,de a front kiparancsolta ^^ Fájt nagyon az tény,de zenét hallgattam ,öleltettem magam és eltelt a 12 óra...mondjuk nem értem minek kellett annyit hagyni h vajúdjak mikor tudtk,h úgysem lesz esély a hüvelyi szülésre,de mindegy ^^



Ne félj, nem olyan borzasztó az...én terhesség előtt api 2 flectorral bírtam ki a mikulást, a vajúdáskor meg semmit nem kértem...ez azért csak elárul vmit nem? ^^

2010. jan. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
A szüléstől nem de a haláltól vagy épp ha valami gond lenne a babával..ettől félek!
2010. máj. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hát én nagyon félnék tőle az tuti. Kislánykoromban amikor láttam a TVben h a nők szülés közben hogy sikoltoznak, meg meghalnak; azt hittem h minden nőnek kötelező férjhez menni és szülni, és sok-sok évig minden fiútól nagyon féltem. Aztán mire felnőttem annyi változott, h már nem félek tőlük, meg vannak jó pasik akikről mindig ábrándozok, milyen lehetne megcsókolni a nyakát vagy megmosni a haját a zuhany alatt meg ilyenek... ^.^ De valójában 1 méternél még senkit nem engedtem közelebb magamhoz, ha vki közeledik, felveszem a barátságtalan arcomat, h kapcsoljon h tűnjön el, vagy ha vki az utcán "beszól", az meg elküldöm az édesanyjába. x) Szóval és tuti nem fogok szülni soha az életben, mert lehetőség se lesz rá, meg amúgy is félek minden fajta fájdalomtól. A másik dolog amitől még nagyon félek az h megáll a szívem, este amikor lefekszek, ügyelek arra h úgy fordítsam fejemet a párnán h véletlenül se hallhassam a szívverésemet, mert ha azt hallgatnám fekvé közben, és feltünne h kimarad egy ütem, attól frászt kapnék! xD 31N
2011. márc. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!