Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lányok nem féltek a szüléstől?

Lányok nem féltek a szüléstől?

Figyelt kérdés

Gondolok a fájdalomra is és arra is hogy minden rendben legyen.Én el sem tudom képzelni hogy milyen lehet...pedig nem sokára megtapasztalom de megmondom őszintén kicsit félek mindegyiktől.

Ti hogy vagytok ezzel?


2010. jan. 25. 18:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
annyira szenvedtem a terhesség végére és vártam, hogy végre láthassam, hogy nem féltem. :) szép élmény, nem is volt szörnyű, persze fájt, de azért túl lerhet élni!
2010. jan. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Persze, hogy van egy kis szorongás az emberben, de az én részemről ez inkább kíváncsiság.

A fájdalomtól nem félek, mindig arra gondolok, hogy 100-200 évvel ezelőtt sőt még régebben is szültek a nők és akkor még nem is ilyen fejlett az orvostudomány. Nem lesz baj, hiszem a pozitív gondolkodás erejét! K

2010. jan. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon féltem, de nyugi minden rendben lesz. Én sem tudtam elképzelni, aztán minden jött magától. Normál, érzéstelenítő nélküli szülés volt. A lányom megszületése előtt mondtam, hogy nem bírom tovább, kérek valami fájdalomcsillapítót. Hát...nem kaptam, de így is kibírtam. Szerintem no para, tuti nagy élmény lesz, de tisztázd le magadban, hogy baromira fáj a derekad, hasad, meg mikor beékelődik a feje...

Amúgy életed legfantasztikusabb élménye lesz.

Ezt úgy írtam neked, hogy most várjuk a 2.-at és megint parázom...

2010. jan. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy hülyén hangzik, de én nagyon várom. a fájdalmaktól sem félek egy kicsit sem!!! Két dologtól tartok csupán.... nehogy ne érjen oda a párom, mert nagyon szeretnénk együtt szülni és hogy beforduljon a kiscsaj, nehogy császár legyen. szülni szeretnék nagyon! 36.h km.
2010. jan. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy közeledek, egyre jobban félek (az első szülésem nagyon fájt és császár lett a vége, egy kis gond miatt). Viszont várom is, már szeretném a kezemben tartani :) 35h km.
2010. jan. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat...és szurkolok mindenkinek hogy hamar túl legyen rajt és minél hamarabb megölelhesse a picurkáját!
2010. jan. 25. 19:57
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem féltem, sőt, nem is értem az anyákat, akik félnek. A terhesség elkerülhetetlen része a szülés, és aki babát akar, annak szülni is kell, ez már csak így van. Ha félünk tőle, csak rosszabb lesz minden...

A másodikat szülöm 5 hét mulva, de nagyon várom már, hogy jobban át tudjam élni, mint az elsőt. Az valahogy csak úgy "elrohant..." sokmindenre nem is emlékszem már..

2010. jan. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnél nem féltem,mert nem tudtam,hogy mi vár rám:).A másodiknál már féltem rendesen,de szülés után mondtam,hogy jöhet a harmadik!Könyű szülést,és sok boldogságot Nektek!
2010. jan. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Jaj én nagyon féltem, de kellemesen csalódtam :) nekem nem fájt anyira mint ahogy sokan mondják, ki lehet bírni hidd el. Persze minden szülés más, és ez csak egy nap, jó esetben pár óra az életedből, és az a kicsi tünemény, akit után a kezedben foghatsz, minden fájdalomért kárpótol. Könnyű szülést kívánok!
2010. jan. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Bár az első szülésem hoszú volt,mégsem volt borzasztó,ki lehetett bírni.Az a durva,ahogy filmeken mutatják mert az én szülésemnek köze sem volt az ordibáláshoz.Sztem elrettentenek sok nőt.Nekem még 4 hetem van és várom,a legjobb érzés megismerni a gyermeked!
2010. jan. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!