Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Abbamaradhat a vajúdás pár...

Abbamaradhat a vajúdás pár fájás után, mitől van ez?

Figyelt kérdés

Este 21.30-tól fél órás majd 20 perces derékgörcseim voltak enyhe hasi fájdalommal ez 01.00 órakor abba maradt. 03.00-kor újra enyhe 15 perces mensis görcsök több,mint egy órán keresztül.Azóta igazán semmit nem érzek csak minimális összehúzódásokat,mint jóslónál.Azt olvastam létezik, hogy így kezdődik a vajúdás,de akkor ez most meddig fog tartani és mikorra várjam hogy beerősödnek a fájások.Lehet több nap is?

38+4 napos kismama


2010. jan. 23. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szülés előtt 1 héttel szabályos 10 perces fájások voltak 2,5 óráig. Aztán elmúlt, de aznapra voltam kiírva, így meg túlhordtam 1 hetet.
2010. jan. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Én 24 órát voltam kisebb fájásokkal,majd kaptam oxitocint,és 3 órán belül megszültem.
2010. jan. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Remélem nem fogok sokat így szenvedgetni.A lányommal 5 óra alatt végeztünk az első fájástól a varrásig.Most fiam lesz.Jelent ez valamit???!!!
2010. jan. 23. 14:33
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!Én tegnap voltam úgy,hogy hajnal 5-től este 5-ig voltag 20 perces fájásaim.Lányom lesz.Én a fiamat szültem cirka 6 óra alatt.

Ezt nem szeretném még párszor átélni hetekig nem jó így várakozni.:(

37+2 hetes km.

2010. jan. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem a 37. hét óta vannak szinte minden nap jóslóim, néha görcsösek és rendszeresek (ma reggel voltam ctg-n, 8 perces fájásokat mutatott, a doki azt mondta, hogy lehet, hogy ma még gyerek lesz,ha 5 percesek lesznek, menjek vissza. Még 1 órát szenvedtem és azóta abbamaradt)Egyszer este 10- hajnal 4-ig rendes görcseim voltak, melyek inkább a derekamba sugároztak, de oda nagyon!egy idő után az alhasamba is. Már mindenféle jóslót produkáltam, 10 perceset, 15 perceset, csak görcsöt, csak méhkeményedést, kombináltan...a ctg mindig rendszeres fájást mutat(90-100 közöttit)

Az orvosom azt mondta, hogy ilyen jóslókkal nem csodálja, ha már elegem van, meg elfáradtam, a baba mégsem akar kibújni. Holnapra vagyok kiírva, ha még mindig nem jön, hétfőn indítja meszesedés miatt+ még mindig 2200 a méhszájam.

40+1 hetes kismami

2010. jan. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak nem meg született a fiad?
2010. jan. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Képzeljétek még mindig nem szültem meg!Úgy látszik jól érzi magát és csak ijesztget.Most megint úgy vagyok, hogy kicsit izgulok, mert tegnap estétől épphogy mocorog.Furi, mert nem ezt szoktam meg tőle.Ez már biztos a szülést jelzi,nem?
2010. jan. 28. 11:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!