Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 39. - 40. hétben járó kismamik...

39. - 40. hétben járó kismamik nektek meg van még a nyákdugótok?

Figyelt kérdés
Hogy vagytok? ctg mutatott már vkinél fájásokat?
2010. jan. 3. 04:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ma vagyok pont 40,nekem mar reg elment a nyakdugo,de azota sem semmi!ne hari de a ctg az az nst?az meg nekem nem mutatott fajast.
2010. jan. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nst-n az alsó mutató állítólag fájásokat mutat.Nekem semmi.Nyákcsap még megvan.Csütörtökön töltjük Bögyörővel a 40. hetet.Neked már nincs annyi.Már nemsokára babázunk kitartást!:)
2010. jan. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi.Kapcsoltam.Ketten írtatok.
2010. jan. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! én 39+2 hetes vagyok. a nyákdugóm még megvan. a ctg sem mutatott még fájásokat, meg jóslóim sincsenek. holnap megyek a dokihoz, meg gondolom ctg-re is. kitartás csajok, már nincs sok hátra!!! kellemes babázást mindenkinek!
2010. jan. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez az utolsó idő kész örökké valóság ! ráadásúl rengeteg joslóm van és mindíg csak azt várom hogy na mikor kell menni de semmi :) szerintem túl fogom hordani egy héttel :P
2010. jan. 3. 15:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a 41. hétben szültem, és nem láttam a nyákdugót. Állítólag nem mindig lehet észrevenni, ha elmegy. Pl. Wc-n vagy zuhanyzás közben.
2010. jan. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!