Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egri, heves megyei kismamik...

Egri, heves megyei kismamik hogy vagytok?

Figyelt kérdés

MI 31 hetesek múltunk és nagyon jól viseljük a terhességet.

A szüléstől már kezdek egyre jobban félni,ami természetes :)

Ti hogy vagytok? Dokitok,szülésznőtök ki lesz? Mikor szültök ?


2011. nov. 13. 12:55
 1/3 alaszka ***** válasza:
Én már túl vagyok rajta, de szívesen válaszolok, ha van kérdésed. Hevesi vagyok. A babám már 5 hónapos lesz, Egerben szültem 2x.
2011. nov. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 alaszka ***** válasza:
Ja, Varga dr. volt a dokim, szülésznőm nem volt fogadott, de Czinege Anikó volt amúgy aki ügyeletben volt.
2011. nov. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én amáűsodikat várom, és eláég rosszul viselem... :(

14 hetes vagyok folymatosan rosszul, de a bébim jól van :)Ő is nagy lesz már most látszik, mint a nővére volt!


A dokim Varga Zsolt, és Hasilló Ani lesz a szülésznőm! :)Aminek hihetetlenülörülök!

Kb májusban szülök, és én nagyon várom!Nekem az első is egy élmény volt!Szeretném ezt megint átélni!Akkor is az volt az első mondatom (ami nme a babánkról szólt) ezt még át kell élnem! :)


A lányom (aki valószínűleg a nagyobb lányom, Ő most lesz 2 éves 4-én!

Most kezdett nőni a hasam, és nagyon fáj a szeméremcsontom is :(Szóval én még most a szenvedés állapotában vagyok, de nagyon boldogan! :)


23 hós kislány és 14 hetes pocakbabi anyuja

2011. nov. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!