Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy vagytok kismamik?

Hogy vagytok kismamik?

Figyelt kérdés
Mikorra vagytok kiírva? Jól érzitek magatokat? Nem féltek a szüléstől? :)
2011. nov. 6. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Én csak júniusra várom, harmadik babó. :-) Egész nap émelygek, hányok, már fogytam két kilót, ilyen pocsékul az előző kettővel együttvéve nem voltam. :-(

Szülés? Igen, most épp félek, de ez a végére el szokott múlni, mert annyira nehéz már 9 hónapos pocakkal, hogy már minden mindegy, csak bújjon ki. :-) Egy hároméves lányom és egy 15 hónapos fiam van. :-)

2011. nov. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

2.baba és nov.közepe-dec elejére vagyok kiírva.. elég nagy a baba ezért nem tudják mikor jön... :) és már szeretném ha kint lenne mert kicsit nehezen bírom hogy 8 hónapja csak 1,5-2 órákat tudok egybe aludni.. hulla fáradt vagyok.. és igen félek a szüléstől mert nem volt jó "élmény-emlék" az első :) de próbálok most agyban másképp hozzáállni

:)

2011. nov. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerdára vagyok kiírva. Jóslóim már hetek óta vannak,de a baba még nem akar jönni. A szüléstől nagyon félek, már volt egy nagyon nehéz szülésem, így tudom már mire számíthatok.

A közérzetem nagyon jó és még nagyon aktív is vagyok.

És te hogy vagy? Te mikor szülsz?

2011. nov. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem a szülés még években mérhető:) Szülésznőnek készülök, és rengeteget szoktam itt olvadgatni a kérdéseket. Örülök neki, hogy jól vagytok, mindenkinek könnyű szülést és sok boldogságot! És majd meséljetek;)
2011. nov. 7. 07:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én csak május lejére várom a 2. babánkat! :)

Elég rosszul vagyok 13 hetes múltam, de még mindig, már 9 hete :(6 kilót fogytam :(

Mondjuk a nagyobbat még szoptatom, Ő két éves lesz dec. elején! :)


A vérképem tökéletes, ettől féltem egy kicsit!A szopi miatt!



A szülést nagyon nagyon várom, az első is csodálatos élmény volt!Fájdalomcsillapító és oxi nélkül sikerült!Most a gátmetszést is kihagynám majd, ennyit változtatnék!De nagyon nagyon várom a szülés napját!Csodálatos szülésznő lesz a segítségünkre!

Csak annyit sajnálom, valószínű azzal a nappal véget ér eletem ksimamás/szüléses időszaka :(

Én nagyon nagyon szeretem ezt a csodát megélni!Mégha kellemetlenségek is társulnak hozzá :)


23 hós kislány és 13 hetes pocakbabi anyuja

2011. nov. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én múlt szerdára vagyok kiírva és már nagyon oda vagyok hogy mi van a poronttyal odabent.

holnapután befekszem aztán csak elővarázsolódik,a lányommal is ráhúztam 9napot.

elég sokat keményedik a hasam de semmi jósló vagy olyasmi nst-n sincs soha semmi.

és elképesztően aktív lett 3napja.

2011. nov. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!