Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Január 8 körülre van kiírva...

Január 8 körülre van kiírva valaki? Hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 2. 12:03
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Sziasztok! drukkolunk neked, remélem már babázol! nálunk még mindig semmi, ma megint megyek a dokihoz, kiváncsi vagyok, hogy mit fog mondani. a 3. anyukát kérdezem, hogy náluk mi lesz? kisfiú vagy kislány? ha csak még nincs meg. :) mert ugye a kérdezönél "Töki", vagyis fiú, nálunk csajszika (ha nem nézték el). hát továbbra is csak azt tudom irni, hogy kitartás!!!
2010. jan. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

Ha én számítok most a harmadik anyukának, akkor nálunk is kisfiú lesz :) Áron :)

Tegnap nst-n már negyed óra alatt 2 keményedésem is volt, elég erőteljes...örült a szülésznő ezerrel, hogy már haladunk:) Holnap megyek dokihoz, hogy hogy áll a méhszájam :)


Nálatok valami jóhír?????? :)

2010. jan. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
sziasztok! igen, rád gondoltam 3. anyuka ként. nálunk még mindig semmi. fájások nincsenek. holnap megint megyek nst-re, meg a dokihoz is. remélem, ha előbb nem, de már a jövő hét elején babázhatok, és ti is. üdv és irjatok, ha lesz valami
2010. jan. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Valakinél valami változás? esetleg baba?
2010. jan. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Nálunk még mindig semmi, holnap megyek a kórházba, csinálnak egy próbainditást, remélem sikerül és végleg megúszom a császárt. A többiek napok úta hallgatnak, gondolom azért, mert már babáznak. Majd irjatok, ha birtok, hogy mi a helyzet! Üdv
2010. jan. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

Sziasztok Lányok!

Örömmel jelentem hogy január 15.én reggel 10.40-re előbújt a Kisherceg.Végül is csak 3.35 kg és 52 cm lett( nagyobbra becsülték), de egészséges, sumák kis manó, úgyhogy teljes az öröm.

Ma jöttünk haza a kórházból, miután úgy volt hogy pénteken reggel, ha nincs semmi gond (helyrejött a vérnyomásom) hazajöhetünk hétvégére.De Bögyörő úgy gondolta na már ebből nem esztek, és éjfélkor elkezdett mocorogni.9.30-kor burkot repesztettek , nem sokkal később már kint is volt.Állítólag gyors szülésem volt, elsőre így nem tudnám megmondani :).De már végre itt van!

Köszönöm a drukkolást, most én még mindig szorítok Nektek/értetek!

Kitartást!Majd írjon, aki még/már tud!!!

2010. jan. 18. 18:23
 27/33 anonim ***** válasza:

Szia!

Tiszta szívből gratulálok:):)Sok Boldogságot Nektek, Boldog babázást:):)


A többieknek( ha kell, még Nagyon drukkolok)is kitartást!?Irjatok, hogy ki, hogy van!!:):):)

2010. jan. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Gratulálok a kisbabához, nagyon sok örömöt kívánok hozzá! Én a 3. már anyuka vagyok! :)

Igen, én is megszültem kisfiamat 2010.01.19. 6:00 perckor!

Engem is bennfogtak magas vérnyomás és vizes láb miatt, hétfőn viszont hazajövetel helyett hajnalban megindultam a fájások, kedd negyed 6-ig, szépen kitágultam, de sajnos az én babóm arccal előre akart kibújni ezért nem vállalta be a doki és kínozni nem akart, sajna császár lett! :(

Szombaton megyünk haza! :)

2. anyukával akkor most mi a helyzet???? Vagy épp most ő van benn a kórházban :)


Vigyázzatok magatokra! Sok boldogságot! :)

2010. jan. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

Szia!

Gratulálok Neked!

Mintha csak Én írtam volna.Mi is jöttünk volna haza hétvégére de inkább kibújt :).A Tietek is sumák lesz:).

Lehet hogy már Ők is ketten vannak, elvégre most

már minden helyen megindítják a szülést ennyi túlhordás után, nem.

Drukkolok értük, Nektek pedig sok boldogságot a nagyfiúhoz!Apropó nagy.Mekkora lett és mi a neve?

2010. jan. 22. 01:09
 30/33 anonim ***** válasza:
2. anyuka vagyok, már mi is babázunk. hétfő óta kórházban voltunk, kedden próba inditás, eredménytelenül. csütörtökön éjszaka viszont megindultak a fájások, reggel 11 után már a szülöszobán voltam, délután 14.50kor pedig megszületett a lányunk, Leila, 3350 grammal és 50 cm-vel. ma jöttünk haza. gratulálok én is mind a kettötöknek és nagyon boldog gyermekkort a két kis hercegnek. :)
2010. jan. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!