Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Január 8 körülre van kiírva...

Január 8 körülre van kiírva valaki? Hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 2. 12:03
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
sziasztok! két napi kórház után haza lettem ma küldve. a két nap alatt két inekciót kaptam, aminek semmi hatása nem lett. a lánykám még mindig nem akar kijönni. hétfön megyek megint vissza, és majd akkor eldöl, hogy mi lesz velünk. nagyon nehéz volt igy bent lenni a kórházban, babával más lesz,remélem. igy még az idö sem akart múlni. ki hogy érzi magát? fájások? üdv és könnyü szülést
2010. jan. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

Szia!

Na most erre mit írjak Neked?Sajnállak hogy még Babó nélkül jöttél haza.De (anyáék szerint :) )biztos érzik hogy hideg van idekint azért maradnak még.Ugye Te írtad hogy nagyon fent van még a hasad és azért kell befeküdnöd?

Én ma voltam kópián reméltem megindul a Nagyfiú, de ezek szerint még mindig jobb Neki bent.Semmi változás.Esténként már mindig görcsölök, de max. 30 percesek, méhszáj 2111, Hasam kőkemény, de szinte 25 héttől folyamatosan az volt.Úgyhogy holnap megint dokilesre megyünk Apucival, aki időközben sajnos úgy döntött mégsem lesz bent amikor szülök, mert nem akar látni szenvedni.:(. Kitartást Nekünk, már nem sokára meglesznek!

Gondolj arra, ha legközelebb hazajössz, már Őt is hozod.Majd Írj!

2010. jan. 8. 15:42
 13/33 anonim ***** válasza:

szia!

igen,én vagyok az,akinek a pocija nem ereszkedett le. most azért kaptam szurikat,hogy ezen segitsenek, hát... nem úgy tünik,hogy sokat változott volna a helyzet.a páromnak megigértem,amikor szerdán bevitt,hogy a kiscsajjal jövök már haza,külön-külön,de nem jött össze. :( na majd talán hétfön fog történni valami.nálunk az influenza miatt látogatási tilalom van,tehát apás szülés sem lehetséges,de nem is baj,különben sem birná ö azt végig nézni élöben. :) remélem most már tényleg nincs sok hátra és hamarosan találkozhatunk a kis pocaklakóinkkal.majd irj te is, ha lesz valami változás. sok sikert, eröt és kitartást!

2010. jan. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Na van valami fejlemény??? Én is 8.-ra voltam kiírva, de még mindig bent van őfelsége:)


Zárt a méhszáj,azt mondta a doki, hogy ha csökkenne a magzatvíz akkor megindít, de eddig semmi:)

titeket nem zaklatnak "hol a baba" telefonokkal, e-mailekkel, üzikkel? Nekem már az agyamra mennek:)

Könnyű szülést kívánok mindenkinek:)

2010. jan. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Mi újság? hogy vagytok lányok?

Drukkolok nagyon. könnyű, gyors szülést:):):)

2010. jan. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Mi még mindig egyben vagyunk.Méhszáj zárt, poci fent, most megyek NST-re.Az én Tökim sem akar még kibújni.

"Hol a baba" üzik, ....... szinte óránként.Kópia után meg pláne :)))).


Csak kint lennének már:).

2010. jan. 11. 08:20
 17/33 anonim ***** válasza:

Na majd írd meg mi a fejlemény! Én holnap megyek nst-re, kíváncsi vagyok mi lesz!


Vigyázzatok magatokra, ha valakinek kibújna a gyerkőce azért írjon :)

2010. jan. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
sziasztok! ma voltam megint dokinál, kicsit már lejjebb van a babó, meg álitólag most már nem beton keménységü a méhszájam. nst-n minden ok volt, fájások sehol. ha szerdáig nem történik semmi, akkor császár lesz a vége. de holnap azért még elmegyünk egy másik dokihoz tanácsot kérni. hol a baba üzik, telefonok már az őrületbe kergettek minket. :) de utána se lesz jobb, mert akkor meg majd mindenki gratulálni fog és azért zaklatnak. kitartás csajok, majd csak kibújnak már a gyerköcök! :)
2010. jan. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

Hát akkor még senkinek semmi :) örülök, hogy jó az nst-d, de remélem szerdáig megszülsz, nem lenne olyan kellemes egy császár....:S


Nekem a dokim bízott a frontváltozásban,hogy majd beindítja, de semmi...még mindig itt ülök és gépezem, fájások nélkül :) Ő élvezi a bentlakást mocorog ezerrel :)

2010. jan. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:

Sziasztok Lányok!

Itt helyzet van!

Voltam kópián, minden rendben a KIsTökivel, de magas a vérnyomásom, és nagyon vizes a lábam, úgyhogy megyek vissza, befektetnek.Nagyon nem akarom itthagyni a párom, meg utálok kórházban is lenni, szóval drukkoljatok, hogy a Kismanónk kijöjjön max. holnap, hogy ne kelljen sokáig bent lennünk.

Kitartást Mindenkinek!!!

2010. jan. 12. 08:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!