Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Január 5-8 körülre nem várók...

Január 5-8 körülre nem várók hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Nekem 22-én volt ovum, együtt voltunk a legesélyesebb napokon, párnát tettem a fenekem alá, ittam a cickafarkot, most a palástfüvet, ovu óta fájnak a cieim, pedig máskor nem szoktak, ebben a hónapban kicsit jobban reménykedem mint máskor.....de jó lenne :)))
2009. dec. 27. 11:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Drukkolunk ;)
2009. dec. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2009. dec. 27. 11:34
 3/18 anonim ***** válasza:
Szia! Elvileg 5 re nem várom.Remélem nem is jön.Mi 2 naponta voltunk együttNekem a ciklus.hu szerint 22-én volt ovum mint neked.De nekem semmi jel.Eddig mindig fájni szokott a mellem amig meg nem jön és most még az se fáj.Az alhasam pedig szúrogat és mintha melegséget éreznék néha.Neked nincs valami hasonló?És a folyásod milyen.Nekem krémes fehér nem tudom az jó vagy pont nem?
2009. dec. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
sziasztok , nekem 23-án volt ovum, a hőm szép lassan emelkedik , eddig mindíg hirtelen ment fel, és szépen fent is volt, aztán mindíg megjött. a mellem mindig fájni szokott ovutól mensiisg , most csak akkor volt két napig mellbimbó fájásom amikor az ovu volt , azóta nem erzékény, remélem az nem baj.mi ovu előtt 48 órával voltunk együtt , meg ovu napján , és az azt következő két napon is, remélem a friss egézségs 48 órás katonáknak sikerül célba érni.
2009. dec. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


gyertek ide csajok!! mi már a mult hónapban is együtt reménykedtünk, legyünk minél többen!!!

E

2009. dec. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

2. válaszoló! Nem szúrogat, nem fáj a hasam, a krémes folyás viszont nálam is stimmel!

Mióta próbálkoztok?

2009. dec. 27. 14:13
 7/18 anonim ***** válasza:
Az első hónap.:)És ti?
2009. dec. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Hatodik :(
2009. dec. 27. 19:08
 9/18 anonim ***** válasza:
Én 9-re nem várom.
2009. dec. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Na mi újság csajok? Nekem már majd leszakadnak a cicijeim, nagyon nagyon fájnak és az alhasam is szurkál. De lassan telik az idő...
2009. dec. 28. 14:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!