Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Január 5-8 körülre nem várók...

Január 5-8 körülre nem várók hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Nekem 22-én volt ovum, együtt voltunk a legesélyesebb napokon, párnát tettem a fenekem alá, ittam a cickafarkot, most a palástfüvet, ovu óta fájnak a cieim, pedig máskor nem szoktak, ebben a hónapban kicsit jobban reménykedem mint máskor.....de jó lenne :)))
2009. dec. 27. 11:11
1 2
 11/18 anonim válasza:

Sziasztok!


Én is január 6-ára nem várom. Ez a próbálkozásunk 6. hónapja. Az alapvizsgálataim már megvoltak, eddig nem találtak problémát, a férjem jan elején megy vizsgálatra.


De bízom benne, hogy ez a hónap lesz az igazi....:) Andi

2009. dec. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Úgy legyen!!! Sok sok babásodást! :)
2009. dec. 28. 17:54
 13/18 Kriszta66 ***** válasza:
Szia én 3 4 5 kőrül nem várom ,de nekem nincsen semmilyen folyásom . A cicijeim nekem is néha érzékeny.Egy kicsit félek mert már októberben volt egy vetélésem 7 hetesen .Mi a kistesot várnánk mert már van egy 15 hónapos kislányom.
2009. dec. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Valaki tesztelt már? Egy jó hír?
2010. jan. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem megjött, épp időben 1 napot sem késett.Viszont voltak érdekes tünetek egész hónapban. Sok sikert a többieknek!
2010. jan. 9. 08:55
 16/18 Kriszta66 ***** válasza:
Sziasztok én vagyok akinek volt 1 vetélése nekem POZITIV lett hétfőn megyek dokihoz drukkoljatok hogy minden rendbe legyen.És a többiekkel mi van ?
2010. jan. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Sajnálom, kérdező!

Előzőnek nagyon örülök!:)Drukkolok tovább...

Én kérdeztem este, nekem sajnos nem jött össze, 2 nappal előbb megjött.

2010. jan. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Kedves pozitívosunk! Nagyon örülök, és csak nyugalom, az aggódás nem tesz jót. Sok sikert az orvosnál, és jó egészséget!
2010. jan. 10. 17:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!