Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Január 8 körülre van kiírva...

Január 8 körülre van kiírva valaki? Hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 2. 12:03
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Szia! én pont január 8.-ára vagyok kiirva. köszi a kérdést, jól vagyunk, csak a párom ideges, elsö baba. jóslóim elvétve vannak, a pocakom se ereszkedett még le, úgy látszik nem siet a kiscsaj erre a világra. már csak napok kérdése, és mégis totál nyugodt vagyok, kérdés, hogy meddig. :) kiváncsi leszek magamra majd akkor, ha megindul a szülés. :) félni, nem félek a szüléstöl, csak egy megmagyarázhatatlan érzés fog el, ha rá gondolok. ti hogy vagytok?! elsö baba? félelmek? üdv
2010. jan. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

Szia!


Szintén első baba, de nálunk kiskrapek.Jóslók rengetegszer, van hogy egész éjjel 15 percesek aztán mintha nem is lettek volna.A párom " állítólag" nyugodt, de én.Már nagyon szeretném látni, ölelgetni, de valahol izgulok is, hogy hogy lesz( szülés, kórház, stb.).Kitartás Nektek, már nem sok van.Majd megírod, ha meglesztek?

2010. jan. 2. 14:26
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is pont január 8-ra vagyok kiírva. A pocaklakó nagyon jól el van, nem jelzi, hogy jönni szeretne. Bár a hidegfrontot megérzi és akkor nagyon beindul. Jóslóim vannak elég rendesen (a mai nap kivétel). A párom tűkön ül, mert már nagyon szeretné, ha itt lenne. Én Karácsony után feladtam és úgy vagyok vele, hogy ha jönni akar, majd jön. Bár takarítási lázban égek!

Jó babavárást nektek! Majd írd meg a ti babótok mikor született meg.

2010. jan. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
13:45ös vagyok. Kitartást és eröt kivánok mind hármunknak a szüléshez. majd jelzek, ha már túl leszünk rajta. remélem ti is. mi most hétfön megyünk a dokihoz, kiváncsi vagyok mit fog mondani. inditott szülést nem szeretnék, de várakozni sem szeretek. :) a család is naponta ránk csörög, hogy mi a szitu, ök is türelmetlenek. :) könnyü szülést és kellemes babázást!!!
2010. jan. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
takaritás az jó jel 1-2hét maximum.
2010. jan. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
helló! valakinél valami változás?!
2010. jan. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

Szia!

Nálam semmi.Dugó megvan, jóslók elvétve, még ritkábbak is mint voltak.... .Péntek kópia aztán naponta nst, kópia.Viszont szinte egyfolytában kemény a hasam ma meg nagyon kis lusti és úgy megyek mint aki maratoni szexcsatát volt:)))Jaj, csak kint lenne már.Csak az vigasztal hogy nálunk max.10 napot várnak, szóval legkésőbb jövő hét vasárnap már babázhatok.Csak addig bírjam ki valahogy:). Veletek mi újság?

2010. jan. 5. 13:46
 8/33 anonim ***** válasza:
hali! én holnap megyek a kórházba. kapok infúziót, hogy meginduljon a szülés, mivel a hasam nem szállt le, nagyon fent van. a kiscsajnak még jó odabent, de a dokim szerint ez igy már nem normális állapot, ezért úgy döntött, hogy "kicsalogatja". kicsit izgulok, de félni nem félek. kitartás és könnyü szülést mindenkinek!!!
2010. jan. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Drukkolunk Nektek!Boldog Babázást!
2010. jan. 6. 11:17
 10/33 A kérdező kommentje:
Sziasztok Lányok!Valakinél valami?
2010. jan. 8. 09:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!