Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyukák, hol és milyen módon...

Anyukák, hol és milyen módon indult be nállatok a szülés?

Figyelt kérdés

Olyan hülyeség de ma azon agyaltam mi lesz ha utcán vagy boltban folyik el a magzatvizem. Vagy mikor épp pingvinezek mondjuk a védőnőkhöz vagy ctre vagy mire.

23hetes vagyok. A 38héttől mar ki se teszem a lábam itthonrol.

Nektek hol és hogyan(magzatvíz v fájások...)indult be?Ja és mikor?

Köszi előre is.


2013. nov. 18. 20:44
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
50%

Sziasztok!2szer szültem már.Mindkét esetet leirom:

1. Este 8kor lefeküdtem aludni(az addigi 10 helyett,mert fáradtnak éreztem magam.) Aludni nem tudtam, 20 percenként rendszeresen keményedtem...De azért kicsiket aludtam..Hajnali 3kor felébredtem h pisilni kell, mint az wgész életemben minden éjjel... De ekkor már 5 percenként keményedtem. 4kor bementünk a kórházba,megnéztek,1 ujjnyi tágulás,szülésnek semmi előjele. Hazaküldtek, de mi maradtunk mert éreztem folyamatosan a keményedéseket. (5-3 percenként.) 7kor megvizsgált a nappalos szülésznő,smondta h 3 ujjnyira tágultam ki. S menjek zuhanyozni,hivja a dokim. Ezalatt a férjem és anyukám bejöttek átöltözni. 9kor beért a doki,ekkor mentünk a szülőszobába. NST,11kor burkot repesztett a doki. Percenként jöttek a fájások. 12:01kor kibujt a lányunk.


2.szülésem: Javasolt a szülésznőm egy gyógyzsert amitől beindultak a fájások.(Mindig elmult, pedig 2percenként jöttek.) Utána bementünk a kórházba 11re.Ő is bent volt,megvizsgált,2 ujjnyi tágulás. Mondta h 2ig mászkáljak a kórházban,akkor ujra megvizsgált,NST is rendszeres fájásokat mutatott. Mondtam h kimennék a folyosóra a férjemhez beszélgetni.Kimentem de 2 perc után nem birtam lábra se állni. Bementem,mondtuk a szülésznőnek. Megvizsgálás elött elfolyt a magzatvíz. Mondta hogy akkor menjünk az alternativ szobába.Ott engedett vizet. Ez kb 4kor volt. Beszálltam a kádba,beerősödtek a fájások és hamarosan 3 tolófájás után kibujt 17:39kor a fiunk. Nagyon könnyű szülésem volt mindkettő. (Ekkor vizben bujjt ki a baba,mai napig imád pancsolni,már 8 hós) A nagy 3.5 éves.

2013. nov. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
79%
Első vagyok! Mégis mi a jóistenért lettem lepontozva?????????????????????????????? Csak azt meséltem el, hogy velem mi volt!!! A kérdésre válaszoltam!!! Szégyelljétek magatokat!!!!
2013. nov. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki és mért pontozott le. Én mindenkinek adom a zöldet.
2013. nov. 19. 11:29
 24/29 A kérdező kommentje:
Szerintem valaki heccből belépeget a kérdésekbe és el sem olvassa csak nyomja a pirosat.CSak az első oldalig jutott. Szánalmasak az ilyenek már máshol is találkoztam hasonlóval..
2013. nov. 19. 11:31
 25/29 A kérdező kommentje:

ahogy nézem végigért a szavazással.

Kedves ismeretlen, ez most jó játék vagy mi? Találj jobb elfoglaltságot, és tanulj meg olvasni.

2013. nov. 19. 11:33
 26/29 anonim ***** válasza:
69%
Én már rég megszüntettem volna az értékelést ebben a formában, csak arra jó hogy egyesek kiéljék magukat rajta...
2013. nov. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Sajnos 36. hét legvégén már, éjjel arra ébredtem, hogy: "mi ez, bepisiltem???" rájöttem, te jó ég, ez a magzatvíz. Óra megnéz, éjfél múlt. Na, elkezdtem tök nyugodtan pakolni, mentem zuhanyozni, mert fájások sehol. Szülés felkészítőn mondták, hogy egy első szülés pláne ha magzatvíz elfolyással indul, még egy-másfél nap is lehet, tehát para nélkül komótosan pakoltam a maradék cuccot, és 2-fél 3 körül mentünk be a kórházba a szülőszobara. És tényleg ott "aludtam" azt a fél éjjelt, plusz még egyet s csak másnap délben lett meg a baba, tehát kb harmadnapra :-(
2013. nov. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
68%
Miért lettem vajon ennyire lepontozva? 48%ra? Vki árulja el nekem..
2013. nov. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

27. Igen nálam is pont úgy volt. Magzatvíz, fájás sehol és 15 óra után lett meg a lányom.

Üdv.: Az első válaszoló. :)

2013. nov. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!