Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 2 császármetszés után szült...

2 császármetszés után szült valaki természetes úton?

Figyelt kérdés
Lehetséges ez? Vagy biztos lesz a császár majd a 3. gyereknél is?

2013. nov. 17. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az már tuti császár. Én 2 császár után váltottam kényszerűségből orvost a 3. babánál, és amint megtudta az előzményeket azonnal mondta, hogy a 38. hét körülre időzítjük a műtétet. Szó sem volt természetes szülésről.
2013. nov. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Barartnom epp ket hete szult csaszar utan termeszetes uton. Sot tobb ismerosom is van!

Van ra esely latod?;)

Figyelik a varratot a sebet.

2013. nov. 18. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 11 napja szültem természetes úton császár után! Igaz, nekem csak 1 császár volt előtte, de most már inkább a természetest szorgalmazzák, és ha nincs indok rá, akkor nem császároznak!
2013. nov. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Természetes uton is meg lehet szülni,a sokadik babát sok császár után is
2013. nov. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

De azért nem tud senki példát mondani két császár utáni természetes szülésre, pedig engem is nagyon érdekelne?!

Az első után én is szültem természetes úton, de a második utan nekem is azt mondtak, hogy a 38. hét körül megcsászároznak.

2013. nov. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem 2 császár után azt mondta az orvosom, hogy a harmadik is biztosan császár lesz.

Sőt, nekem azt is mondta, hogy ez a szabály...

2013. dec. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2 császár után ma Magyarországon (sőt állítólag az EU-ban is) az az orvosi protokoll/szabály, hogy a 3. és a további babáknál is császároznak. Nekem ezt több orvos is mondta, sőt, nekem már a második programozott császárt is előbbre hozták a 38. hétre úgy, hogy ennek nem volt komolyabb indoka. Most a 3. babát várva sem számítok másra.. Persze biztos van példa arra, hogy valakinél beindult a szülés v. valamilyen külső okok miatt 2 császár után simán tudott szülni, de elenyésző lehet az ilyen anyukák száma nálunk.
2013. dec. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!