Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek jók ezek az...

Szerintetek jók ezek az eredmények? Mikorra tippelnétek a szülést?

Figyelt kérdés
38 hetes vagyok, és ma voltam ultrahangon. Ez az eredmény született és a babát 3kh-ra saccolták. BPD: 92mm, AC: 311mm, FL: 70mm, a méhlepény 3. fokban érett, köldökzsinórban 3 ér. Magzatvíz átlagos.

2013. nov. 18. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
2 hét múlva szülsz.
2013. nov. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Miből gondolod amúgy? :)
2013. nov. 18. 16:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg abból, hogy egy terhesség 40 hétre van írva, te 2 hét múlva leszel annyi. Ezt senki nem tudja neked megmondani, még saccolni sem. A szülés egyik pillanatról a másikra is beindulhat. Lehet hogy 2 nap de lehet, hogy túl is hordod.
2013. nov. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Általában néhány kismama szokott itt feltenni ilyen kérdést. Tisztában vagyok vele hogy pontosan senki sem tudja ezt megmondani, még az orvos sem. Azzal is tisztában vagyok hogy egy terhesség 40 hétig tart. De attól lehetőleg ne legyen már leszedve a fejem és pláne ne legyek már kioktatva mert fel mertem tenni egy ilyen kérdést.
2013. nov. 18. 17:16
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezek alapján még saccolni sem lehet.

Nekem 36 hetesen 3 perces fájásaim voltak, méhszájértékem: 1111-es volt, vagyis 1 ujjnyira végig nyitott voltam és a méhszájam 1 ujjnyira már el volt vékonyodva. Aztán a fájásokra kiderült, hogy csak jóslófájások voltam és másfél hét múlva szültem. És nekem már akkor 3. fokban érett volt a méhlepényem. Mármint 36 hetesen.

2013. nov. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jók ezek az eredmények, szülést nem tudok tippelni!
2013. nov. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem is kb ugyanezek az adatok voltak 38 hetesen, 40+6ra szültem.ezt nem lehet megmondani. lehet túlhordod, de lehet 2 nap múlva megszülsz.
2013. nov. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!