Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A második császár után nehezeb...

A második császár után nehezebb a gyógyulás?

Figyelt kérdés

33hetes vagyok, a kisfiam 3éve császárral született. Most is császár lesz, mert a méhlepény a méhszájhoz nagyon közel tapad. (8hete kórházban vagyok miatta.

Annó nagyon gyorsan, már másnap, sétáltam és mellettem volt a pici. Számíthatok most is erre? A doki szerint lehet könnyebb, de akár sokkal nehezebb is a gyógyulás.

Tapasztalatok?


2009. nov. 16. 10:46
 1/2 anonim ***** válasza:
volt egy nagy hasi műtétem, aztán 2 évre rá egy császárom, majd a következő babó is császárral jött 2 évre. mindkettőnél másnap könnyedén mozogtam. 3. nap lementem a 3. emeletről kávézni. tehát semmivel sem volt másabb a 3. vágás sem. az elsőnél másfél órával! a császár után kihozták a picit és nővéri felügyelettel ott volt a pici kb 7-8 percig( az érzéstelenítés miatt még nem igazán mozoghattam.) a másodiknál 5 órával a császár után hozták a kicsit.( tehát a legközelebb eső szoptatáson megkapták azt a pár csepp előtejet.)
2009. nov. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


3 év különbséggel volt a 2 császárom,az én tapasztalatom az,hogy mivel már tudtam mire számíthatok,tudatosabban csináltam mindent. Amikor engedték rögtön felkeltem,egész nap talpon vagy ülve voltam,nem feküdtem. Nagyon hamar regenerálodtam.

2.terhességemnél nekem is a méhlepény a méhszájnál tapadt,emiatt lett császár,én is bent feküdtem előtte.

Együttérzek veled.


Kitartás!!! Jo egészséget és jo babázást!

2009. nov. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!