Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után mennyi idő a...

Császár után mennyi idő a gyógyulás?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 7. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem 4 hét kellett, mire minden flottul ment, de a szexel a 6 hetet megvártuk. A legjobbakat!
2008. ápr. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm 2 éve szült császárral, igaz 17 éves volt. Neki a vérével volt gond, kapott másnak 2 egység vért, de utána nagyon szépen gyógyult, és időben hazajöhetett a kórházból, nem volt problémája. Nem panaszkodott, szépen gyógyult a sebe. És ők nem várták meg a 6 hetet, ebből sem lett gond, és a doki is, férje is azt mondta, hogy azért megvan az előnye a császárnak is:-) ( a szex miatt).

Amúgy biztos ez is függ attól hgy milyen a szervezeted, de aránylag hamar gyógyul, inkább a viszketés tart tovább, amíg begyógyul teljesen.

2008. ápr. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
87%

Szia!

Én nagyon nehezen épültem fel császár után.Sokkal több az esély a komplikációkra mint normál szülés esetében,mind a mamának,mind a babának.Ha nem lesz semmi probléma,ne akarj császárral szülni.Az első gyerekemet simán szültem,és egy életre szóló gyönyörű élmény maradt,pedig sokkal tovább tartott mint a császáros szülésem,amit gyorsan megúsztam ugyan 6-7 óra vajúdás után,de nagyon rossz volt fizikailag is,a komplikációk miatt,és lelkileg is.

A természetesnél nem lehet jobb egyikőtöknek sem,persze csak ha nincs probléma.

A császár nagyszerű lehetőség,ha a baba vagy az anya életét egészségét kell menteni,de ennyire szabadna használni csak,és nem választási lehetőségként élni vele.


Az előttem szólónak:Meglátszik,hogy a barátnőd 17 éves.

A hat hetet nem csak azért kell kivárni,mert valami hóbort.Ennyi idő kell minimum a visszarendeződéshez az anyai szervezetnek,de van akinek több.És a császáros anyukáknak is ajánlatos ezt kivárni,mert náluk is fennáll a fertőzés veszélye.Gondold el,mi van odabent,mikor egy kisbaba kibújik a méhből.Örüljön,hogy nem fertőződött el.

2008. ápr. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!