Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tovább tart a gyógyulás a 3....

Tovább tart a gyógyulás a 3. császár után?

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 10:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, 2 császárom volt, és szeretnénk 3.-at. Nekem a 2. vmivel könnyebb volt mint az 1.
2010. dec. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezek szerint senki nem szült császárral 3 gyereket?? :))) Én türelmesen várom még mindig a válaszokat!
2010. dec. 15. 11:00
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia. Barátnőm most van túl a harmadikon, neki ez volt a legnehezebb, komplikációk is voltak, infúzión volt 3 napig, de neki veszélyeztetett volt, mert ahogy nőtt a pocakja úgy repedt szét belűl a varrat az orvosok szerint, hála isten már jól vannak. Remélem neked nem lesz ilyen, sok örömöt a babóhoz
2010. dec. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Pfffff! :S Majd megkérdezem a dokimat erről a heg szétválásról.Nézze már meg UH-n,hogy hogyan állnak bent a dolgok. Azért ez már csak a 3. gyerek,nagyobb is mint ilyenkor voltak a Többiek. Köszi,hogy írtál!
2010. dec. 16. 17:37
 5/9 anonim ***** válasza:

Barátnőm 5-öt szült császárral, állítása szerint a negyedikből épült fel leghamarabb, és az ötödik is könnyű volt, a harmadik éppen nehéz.


Ezek alapján én azt gondolom, hogy ez nem attól függ, hányadik, hanem hogy hogy sikerülnek a dolgok.

És ez nekem is logikusnak tűnik, hiszen első császárosoknál is nagyon változó, hogy mennyire gyorsan épülnek fel, van aki hónapokig küszködik, van aki egy hét után már "hasizmozik".

2010. dec. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
igazad van végül is...én elég hamar fel gyógyultam az előzőekből..bízok benne,hogy a 3.-is jól sikerül majd.
2010. dec. 16. 17:47
 7/9 anonim ***** válasza:
Rokonom mostanába szülte a 3dikat császárral. 3 nap után hazament. és teljesen el volt csodálkozva , hogy azóta se fáj semmije, sokkal jobb , mint az első kettő.
2010. dec. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
sok sikert kívánok neked, én a második császártól is rettegek!
2010. dec. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
19.08. Köszi! :) Erősebb a baba utáni vágyam,mint a félelmem. Az egész család retteg...voltak bajok a másik kettőnél is,de már eltelt 4 és fél év a második óta,és érzem magam olyan bátornak,hogy belevágjak megint. :) A férjem is csupa para,de Ő is nagyon vágyik a bébire! :)
2010. dec. 16. 19:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!