Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Melyik után fáj jobban a...

Melyik után fáj jobban a gyógyulás? Sima szülés? Vagy császár?

Figyelt kérdés
Mindenki azt kérdezi hogy a szülés mennyire fáj. Engem igazából nem ez érdekell, mert azon a fájdalmon viszonylag hamar túl vagyunk, és mindenki méshogyan éli meg. Az érdekellne hogy utánna a javulás, gyógyulás milyen??? Császár után könnyebb?? Vagy a sima szülés után??? És meddig fáj? És ez milyen?
2010. márc. 14. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
csaszaR utan nehezebb a fel epules,faj huzodik a seb alig birsz kiegyenesedni, ahhh nem jo a sima szules utan meg sokkal hamarabb sokkal konyebben regeneladodik a test
2010. márc. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Igaza van az elsőnek. Ugyan én simán szültem, de gondolj csak bele, a császár csak egy műtét.
2010. márc. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én simán szültem,de nekem nagyon fájt utána a gátseb!Vagy 3 hétig nem tudtam ülni és minden megmozdulás fájdalommal járt!Szörnyű volt!Nem ijesztgetni akarlak,de nekem nagyon fájt!Most a 2. babámat várom,de mégis simán szeretnék szülni,mert rettegek a császártól és pont azért,mert egy műtét!Most majd szeretnék gátvédelemmel szülni és remélem nem fog fájni utána!A szüléstől nem is félek!!:-)25 hetes kismama
2010. márc. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a császár után nehezebb a felépülés. Bár rutin műtét, de akkor is egy nagy hasi műtét!
2010. márc. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én természetes úton szültem,de nekem utána nagyon fájt.Mai napig fáj a medencém és a szemérem csontom,pedig 5 hónapos lesz a babám jövő héten.Viszont 4200 grammal született,lehet hogy emiatt.
2010. márc. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első szülésem császár, a második hüvelyi. A másodiknál nehezebben épültem fel. Semmivel sem volt könnyebb, mint a császáros felépülés:(
2010. márc. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem saját tapasztalat, hanem barátnőmé, aki császárral és "simán" is szült (a császár volt előbb). A "sima" gátmetszéssel történt, és azt mondta, számára jóval kényelmesebb és kellemesebb volt a császár, mind a szülést, mind az utána követő napokat tekintve.
2010. márc. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!