Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lányok! Leírnátok nekem, hogy...

Lányok! Leírnátok nekem, hogy hogyan indult be nálatok a szülés? Mi volt az, amiről biztosan el tudtátok dönteni, hogy ez már az?

Figyelt kérdés
Nagyon örülnék, ha minél több tapasztalatot megosztanátok velem, mert annyira tartok attól, hogy nem fogom tudni eldönteni a kellő pillanatban, hogy mi van.... . Azt is írjátok meg légyszi, hogy hányadik héten indult be.
2013. okt. 8. 18:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Első baba: 39+5, elfolyt a magzatvíz.

Második baba: 39+5, 7 perces fájások. A második megviccelgetett, mert a szülés előtti második és harmadik éjjel közepes 10 perces fájásaim voltak, de gondoltam, még pihenek kicsit, és reggelre elmúlt. Az első babánál én is sokat agyaltam, hogy honnan fogom tudni, hogy ez az, de igazuk volt azoknak, akik mondták, hogy nem lehet eltéveszteni :)

2013. okt. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Julie S ***** válasza:
38+4 hetesen este elkezdett elfolyni a magzatvíz. Először úgy tűnt, mintha csak bepisiltem volna, annyira kis mennyiség jött, még másodszor is, de akkor már gyanús volt, mert sosem volt még ilyen a terhességem alatt. :) És harmadszorra már egyértelmű lett a mennyiségből.
2013. okt. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Fent feküdtem a vizsgálóasztalon, pont kópiám volt, és közben elfolyt a magzatvíz... Semmi jele nem volt előtte, sem keményedés, sem jósló, sem a "fészekrakási ösztön" vagy mi. Talán annyi, hogy aznap reggeli nst-n már alíg mozgott, de amúgy tényleg semmi. 40+6 hetes voltam akkor, másnap indítottak volna.
2013. okt. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
40+1 re erős fájások 40+3 ra lett meg a lányom :( de megérte a sok óra vajjúdás most 29+4 hkm
2013. okt. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!