Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lányok! Leírnátok nekem, hogy...

Lányok! Leírnátok nekem, hogy hogyan indult be nálatok a szülés? Mi volt az, amiről biztosan el tudtátok dönteni, hogy ez már az?

Figyelt kérdés
Nagyon örülnék, ha minél több tapasztalatot megosztanátok velem, mert annyira tartok attól, hogy nem fogom tudni eldönteni a kellő pillanatban, hogy mi van.... . Azt is írjátok meg légyszi, hogy hányadik héten indult be.
2013. okt. 8. 18:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nálam elég egyértelmű jele volt, elfolyt a magzatvíz:-) Ne aggódj, tudni fogod, ha itt az idő.
2013. okt. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Elfolyt a magzatvíz, 40+0. hét :) Egyébként tudni fogod, ne aggódj :)
2013. okt. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

1. indította a dokim, mert zavaros volt a magzatvíz (40. héten)

2. elkezdett szivárogni a magzatvíz (39. héten)

2013. okt. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szia,

Nekem tagulasos érzésem volt... Ezt persze megelőzte pár mehosszehuzodas, de mielőtt megláttam volna a vért, még filoztam azon nem csak joslofajas-e. (nekem nem voltak josloim)

Amikor megláttam a vért már tudtam h indulnom kell! :-)

A magzatvizem nekem nem folyt el, burkot kellett repeszteni.

2013. okt. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
37+5 hetesen elkezdett szivárogni reggel 7-kor a magzatvizem..:)
2013. okt. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

39. hét 4. nap Este 9 körül pici görcseim voltak,nem volt vészes,de aludni már nem tudtam...reggel 8 után már 10 perces volt és nagyon fájt így bementünk a kórházba,délután 2-re lett meg.

kerek 38.hét...este 7 körül kicsit véreztem így bementünk,2 ujjnyira voltam nyitva,de fájásom nem volt és a doki az osztályra akart felvenni,de én inkább haza jöttem mert jobb otthon kínlódni...4körűl kezdődtek a fájások 5 után már 5 percenként jöttek így indultunk is (közel van a kórház) 5.40kor meglett.

Amúgy én se hittem el amikor azt mondták,hogy tudni fogom...hát igazuk volt mert amikor már kezdtek rendszeresek lenni a fájások és éreztem is rendesen akkor már tisztába voltam vele. Amúgy engem soha nem viccelt meg a jóslófájás mert egyik gyereknél se volt.

2013. okt. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Fürdés után rendszeres, 8 perces fájások. Ha jósló lett volna, a fürdéstől elmúlik, nekem viszont utána kezdődött.
2013. okt. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

40+3 hetesen ment el a nyakdugo, ez utan nagyon eros derekfajasom volt, illetve fajdogalt a pocakom is. 24 oran keresztul mertem, volt 6 perces is, 23 is...osszevissza. De mivel elso baba, fogalmam se volt h mit kell erezni pontosan. Igy 40+4 hetesen reggel, biztos ami biztos bementunk a korhazba. 3 ora a szuloszoban, 2x 40 perc nst, plusz egy mehszajvizsgalat utan megallapitottak, h total zart vagyok, ezek csak joslok, ma tuti nem szulunk. Bent is tartottak a korhazba, mert 40+5nel mindenkepp be kellett volna fekudnom tulhordas miatt. Aznap el is multak a "fajasok". 40+5 hetesen anyukam es parom jottek latogatni. Beszelgettunk a folyoson, du 3 ora volt. Egyszercsak jon egy fajas, nem tulajdonitottam neki jelentoseget, gondoltam joslo...jon egy kovetkezo 7 perc mulva, majd 5 perc mulva.na, innentol tudtam h keszul valami, mert ilyen fajdalmat soha nem ereztem. Soha nem felejtem, mikor anyukamnak is feltunt h nezem az orat, azt mondja: csak neeem? Mondom deee Mire o:latom, el van torzulva a fejed :))

ne aggodj, eszre fogod venni. En is ettol feltem, de egyertelmu ;)

2013. okt. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok. Az lemaradt, h 19 ora utan, 40+6ra szuletett meg a fiam.
2013. okt. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

* 19 ora vajudas utan.


Csak kinyogom mit akarok:)

2013. okt. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!