Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mennyi idő alatt...

Szülés után mennyi idő alatt tudtatok visszafogyni?

Figyelt kérdés
Én 6 hónapja szültem és még 7kg van rajtam, de a mérleget mintha leszögelték volna 70 kg-nál. :(
2013. júl. 29. 08:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ez annyira egyénfüggő. Van akin eleve nem is marad csak 1-2 kg. Van aki soha nem fogy vissza, van aki 2 hónap alatt. Mozgással étrenddel biztos el fogod érni a célodat.
2013. júl. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem csak akkor sikerült, mikor 3 év után abbahagytam a szoptatást. Amíg szoptat a nő, dolgoznak a hormonok is, és akkor csak jóformán éhezéssel, meg sok mozgással tudsz fogyni.
2013. júl. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én 8 hónapja szültem, kb most vagyok a terhesség előtti súlyomnál. Nekem sokáig 68 kilónál állt a mérleg, most végre lement újra 64-re.
2013. júl. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mozgással és más étrenddel majd biztosan megmozdul a mérleg,ne aggódj!Én közel 5 hónapja szültem,a súlyom a régi lett már 3 hét után,de a hurkáim :( Nagyon aránytalan lettem és a derekamra rakódik minden felesleg,így a laza kocogáson gondolkodom,csak kicsit félek,nehogy apadjon a tej..
2013. júl. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

10 hónapos a babám, most 8-9 kg van rajtam. Jelenleg 69 kg vagyok. Csak 6 hónapos kora után kezdtem el fokozatosan diétázni és tornázgatni. Akkor kezdett el zavarni a plusz súly. :) Azóta 4,5 kg ment le.

A jövő nyár van kitűzve a vágyott súly elérésére. :)

2013. júl. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kisfiammal 16 kgt híztam,szülés után 10kg maradt rajtam,6 hónapos volt amikor el kezdtem fogyózni és mire másfél éves lett,addigra lement 9 kg.61 el kezdtem a második terhességet,a lányommal is 16kgot híztam,szülés után 7kg maradt rajtam,most 3 és fél hónapos és 3 hete kezdtem el fogyózni és nem tudom mennyit fogytam,mert elromlott a mérleg,de max 1-2 kgot szerintem,tehát kb 66-67 körül mozgok,de nagyon daginak érzem magam.
2013. júl. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia.

Én 78,5 kilóval kezdtem a terhességet,92-vel mentem szülni,amikor hazajöttünk a kórházból 85 kilót mutatott a mérleg..sajnos azóta is oda van leszögezve..nem diétázom-fogyózom,mert így is alig van tejem,nem szeretném ha ez a kicsi is elapadna.De fogyni is nagyon szeretnék,mert nagyon kövérnek érzem magam.Miután hazajöttünk a kórházból egyáltalán nem feküdtem ki a 6 hetes gyermekágyat,és még most is lóg a bőr a hasamon,a hasizmom még most sem a régi..visszahúzódni már végül is visszahúzódott a hasam,de a bőr... :/ és pedig fiatal vagyok,24 leszek szombaton.Hát majd egy kis hasizom gyakorlattal csak eltűnik.Szeretnék 68 kilóra lefogyni,mert nagyon nem érzem jól magam a bőrömben :(


3 hós fiú anyukája

2013. júl. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ja és nekem még a csípőm is széles maradt a terhességtől :(

Utolsó voltam.

2013. júl. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
1hete szültem-már visszafogytam.ez genetika szerintem..
2013. júl. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is genetika.

Szülés után 2-3 kg maradt rajtam a kezdő súlyomhoz képest.Kb 1 évvel szülés után már -10kg-nál jártam :) Most stagnálok 63-65 között

2013. júl. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!