Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akiknek korán indult be a...

Akiknek korán indult be a szülésük,24-34 hétig, azoknak, hogy indult? Fájások vagy magzatvíz? Honnan tudtátok, hogy valami nincs rendben?

Figyelt kérdés

Nekem egy ismerősöm van, aki korán szült, de ők nem szeretnek róla beszélni...


Nagyjából ugyanúgy indul mint egy normális szülés?


2013. máj. 11. 18:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Főnök asszonyom mesélte, neki egyszer csak elment a magzat vize 25 hetesen a második babánàl.

Meg kellett szülnöd a babát, de meghalt szülés után.

Mondta megnézte a babát, de nem volt egy szép látvány.


Másik barátnőnél úgyszint elfolyt a magzatvíz 28 hetesen, a kórházban pár napig vissza tartották a babát, megszületett, életben maradt, de szellemileg fogyatékos, és napi gyógytorna ellenére is csak 8 évesen tanult meg járni... Pedig mindent megtettek érte, magán gyógytornász járt naponta, fejlesztések... A húga 3 évvel kisebb, de sokkal fejlettebb!!!

2013. máj. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmnek 28 hetesen fojt el a magzatvize, megszületett a kislánya 80dkg körül volt, és szerencsére szépen hízott, nem volt semmi gond, ma már 6 éves. :)
2013. máj. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igazából arra vagyok kíváncsi, hogy hogy indult a szülés? Persze szívesen veszem a storykat is :D
2013. máj. 11. 20:18
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már a 35. héten de éjjel feszített a hasam, felkeltem és egy hírtelen erős fájdalom után elkezdtem vérezni. MInt a kórházban kiderült elkezdett leválni a placenta...
2013. máj. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Utolsó! Neked milyen érett volt a lepényed mikor elkezdett leválni?? Nekem már most kettes, pedig csak 28. hetes vagyok, kicsit ezért is félek, hogy korábban indul majd a dolog...
2013. máj. 11. 21:02
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, és őszintén szólva fogalmam sincs milyen érett volt a placenta. Sose mondta meg az orvos, úgyhogy gondolom rendben volt.
2013. máj. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A 35. héten indult 20 perces fájásokkal, nem folyt a magzatvíz, rohantunk a kórházba. Kaptam infúziót, aztán bent kellett maradni, végig gyógyszert kellett szednem, hogy visszatartsák, de sikerült. A lányom 38+6-ra született, ugyanúgy indult másodszor is, 20 perces fájásokkal, csak a legvégén folyt el a víz.
2013. máj. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7. vagyok, a lepény elég öreg volt, azt hittük, hogy kicsi lesz a baba, de nem lett az. Azt hiszem, a 35. héten III. fokban érett volt már, de lehet, hogy IV. volt.
2013. máj. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A III. a legutolsó fokozat, IV. nincs.
2013. máj. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tuti III. volt, az rémlett :)
2013. máj. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!