Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tegnap voltam a dokimnál,...

Tegnap voltam a dokimnál, mert úgy éreztem szivárog a magzatvíz, megvizsgált közölte hogy minden rendben. Ma éjszaka megint csak 3 bugyit cseréltem mert folyamatosan jött belőlem egy vízszerű valami. Ha nem magzatvíz akkor mi lehet?

Figyelt kérdés
39 hetes kismama
2008. okt. 18. 08:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló helyzetben voltam, igaz pár héttel ezelőtt nem ennyire szülés előtti időben.

Pár napig tartott és nekem is azt mondta az orvos, hogy minden rendben van, teljesen zárt a méhszájam.Folyást emlitett ami ilyenkor teljesen természetes, és lehet ennyire bőséges...Azért ha nem múlik el feltétlen nézesd meg magad mégegyszer! 37 hetes pocakos

2008. okt. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Szia


Én feltétlenül addig járnék a doki nyakára amig normálisan meg nem néz ....azért sztem az ember meg tud különböztetni folyást magzatvizet és pisit egymástól...

Amig bent voltam én a picivel a korházba 2 eset is történt ott...1ik: 40.hétben lávő kismama 2 napig panaszkodott h folyik szintén a doki lekezelte azzal h nem folyik semmi bizti folyás vagy pisi...és meg is szülte mert teljesen elfolyt neki....

a másik 24.hétben lévő 1 gyerekes anyuka 2 hétig panaszkodott h folyik a magzatvize lekezelték mindig ugyanazzal a 2 okkal mint a másikat....és szereztek vmi tesztet aztán kiderült h tényleg magzat viz....24 hetesen....és sajna azonnal ki kellett venni a picit mert alig volt már viz....sajnos nem tom h túl élte e a csöpség de mondták h igy van esélye....de ha hamarabb észre vették volna tudtak volna neki tüdő érlelőt adni és ugy 80% lett volna az esélye....

egyszóval a dokik leszarják h te mit mondasz azt hiszik h ők okosabbak...

és menj vissza h még mindig ez van és kész!!!!!

2008. okt. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat én is így gondolom, mert azért 32 évesen pontosan el tudom dönteni hogy folyásom van, vagy a magzatvíz szívárog.

Amúgy elég alaposan megvizsgáltak, de úgy gondolom hogy ez nem normális és azóta is folyik valami vízszerű belőlem!

2008. okt. 18. 11:03
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag a gyógyszertárban, vagy DM-ben lehet olyan tesztcsíkot kapni, ami jelzi a magzatvizet. Elszineződik.
2008. okt. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a bizonyos betét már sokszor volt itt téma és sokan írták,hogy ált. a patikákban nem lehet kapni.Én a neten olvastam,hogy a sima lakmusz papír is elszíneződik a mvíztől.
2008. okt. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!