Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Semmi görcs, nyákdugó bent,...

Semmi görcs, nyákdugó bent, viszont reggel óta elég kemény a pocim folyamatosan. Sőt már éjszaka is éreztem.38+3 h km vagyok. Ez már valami jel lehet?

Figyelt kérdés
2009. szept. 3. 07:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre készülődik a pocilakó, lehet, hogy hamarosan beindul valami, de még 1-2 hét is lehet, ennyi alapján (nekem az utsó 3 hét így telt nyitott méhszáj mellett.) A nyákdugó mindegy hogy hol van, mert szülés előtt hetekkel is távozhat, de van, akinél szülés közben megy el, és nem is veszi észre a kismama...
2009. szept. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem akarlak elkeseríteni, de nekem már másfél hete tart ez az állapot!! Ráadásul már az arcom is teljesen elváltozott. Nagy az orrom, a szemem meg olyan mint Bud Spencer-é. A nyákdugó még nekem sem távozott, és teljessen zárt vagyok. A hasam alja is leér a székre, amikor leülök.

Ennek ellenére a doki is azt mondta, most már bármikor jöhet a baba. Az NST is ezt mutatta. Csomó méhösszehúzódás volt, én nem is gondoltam, hogy ilyen sok. De ha te egyáltalán nem éreztel idáig feszüléseket, akkor figyeld, hogy erősödik-e, és sürüsődnek-e.

Gondolom már te is várod a végét, úgyhogy kívánom, hogy minnél hamarabb, és könnyen szüljél!!!

38 hetes km

2009. szept. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Mára hidegfrontot mondanak, holnapra még erősebb hidegfrontot. Lehet ezt érzi a szervezeted. Talán segíteni is fog a babának elindulni.

Minden esetre kitartás! És majd könnyű szülést kívánok! :)

35 hetes kismami

2009. szept. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Szoktak lenni keményedések, de most az egész hasam kemény, szünet nélkül. Már én is "nagy arcú" :) vagyok egy jó ideje, meg állítólag a szám is kicsit meg van duzzadva. Hát, lehet majd a hidegfront besegít. Bár úgy lenne, mert ez a várakozás....Köszönöm a jókívánságokat, nektek is viszont kívánom.
2009. szept. 3. 09:02
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
babád mozgolodik? mert ha nem érzed a mozgását pár órája,menj be,inkább feleslegesen,mint későn...
2009. szept. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, néha érzem, hogy mocorog- meg megbökdösöm, hogy adjon jelet magáról-, de nem olyan aktívan, mint idáig.
2009. szept. 3. 09:09
 7/8 anonim ***** válasza:
akkor bízza készülödik kifele,nekem a második babámnál igy indult előtte nap,másnap reggelre lettek rendes fájások,és utána 2 órán belül meg is lett a lányom.
2009. szept. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Már meg is jártam a kórházat. Felhívtam a dokimat, mondta, hogy menjek be és cuccot is vigyek magammal, hátha bent kell maradnom. Nem voltam ám ideges...

Megvizsgált, azt mondta, hogy van még itt idő, teljesen zárt a méhszájam. Azért van ez a keményedés, mert a méhem, vagy a mészszájam (nem is emlékszem pontosan az idegtől) érlelődik.

Úgyhogy várakozunk tovább...

Köszönöm még egyszer a válaszaitokat!

2009. szept. 3. 12:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!