Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen mikor először meglátja...

Milyen mikor először meglátja az anya gyermekét? Rögtön odaadják neki vagy elveszik és ha már letisztitták?

Figyelt kérdés
2008. júl. 5. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon jó érzés volt. Amikor kicsusszant végül, akkor először lecsekkolta a doki, hogy minden rendben van-e, de még nem tisztították le, csak lemérték és beletekerték egy zöld anyagba, és odaadták. Én nagyon kimerült voltam, alig tudtam magamról, de erre nagyon emlékszem. Arra is, hogy azt mondtam neki: "szia kisbaba, én vagyok az anyukád." Meg egyből észrevettem, hogy tiszta apja a fiam :) Azt is láttam, hogy nagyon csúcsos a feje, mint egy süveg, de nekem gyönyörű volt. A legszebb a világon.
2008. júl. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk úgy történt, hogy úgy ahogy volt, odaadták a hasamra. Akkor még nem nagyon tértem észhez. Utána leöblítették, becsomagolták (közben a szükséges vizsgálatokat megejtették), majd odatették mellém. Nekem ez a pillanat maradt meg leginkább, ahogy ekkor rám nézett. Előtte sokat gondoltam arra, hogy mit fogok érezni, egyáltalán fogok-e valamit érezni, és mi lesz, ha majd esetleg idegennek fogom érezni. Arról sem volt elképzelésem, hogy hogyan fog majd kinézni. De ebben a pillanatban, ahogy rámnézett tudtam, hogy ő csak az én pici fiam lehet, és pont olyan amilyennek szeretném. Csodálatos élmény, biztos, hogy sosem fogom elfelejteni. Egyből szopizni kezdett, és közben tágra nyitott szemmel az arcomat nézte. Csodálatos volt.
2008. júl. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

SZia!

Nálam is ugy volt,hogy ahogy megszületett a kisfiam és felsírt egyből a hasamra rakták. Csak utánna vitték el letisztitani.Sose felejtem el,hogy sírt,de ahogy rámrakták egyből elhallgatott és csak nézett rám. A legcsodálatosabb dolog a világon.

2008. júl. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy volt, hogy kibujt a kislányom, leszívták a lágutjait, elvágták a köldökzsinórt, és a hasamra tették, otthagyták pár percet, majd megfordították és megmutatták szemből és elvitték mérni. Aztán miután összevarrtak visszahozták és melelttem volt utána már végig.
2008. júl. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!