Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Attól félek, hogy a szülés...

Attól félek, hogy a szülés után nem tudok majd pihenni a többi anyukától/babától és a személyzettől a kórterembe? Ti tudtatok? Nem voltatok hullák, mikorra haza mentettek?

Figyelt kérdés
Persze az én babám is sírhat, de jobban tartok, hogy mindig valamelyik anyuka majd" teszi a dolgát". Orvosok, nővérek mászkálnak, éjszakai is, stb. Alapból 4 személyes kórtermek vannak és van fizetős 2 személyes, illetve még drágábbért 1 személyes. De ha nincs pont ott hely, akkor nem választhatom azt.
2013. szept. 28. 17:29
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Nem ettől nem fogsz tudni pihenni, hanem a sok látogatótól.

Szerencsére ahol én szültem nem jöhettek be látogatók- amit sokan megszólnak- de szerintem egy áldás volt! Nyugodtan lehetett szoptatni, vagy bármit... szobatársan pl ha szoptatott nem tudott hálóingben lenni- de így nem kellett magát zavartatnia.

Mi csak ketten voltunk- és nagyon jóalvó bébijeink voltak- én nagyokat aludtam. Persze vizitelni jött a személyzet... de hát ez a dolguk- nem volt zavaró az a napi 2-3x 2perc.

Ha jöttek látogatók beszóltak telefonon, akkor én kimentem hozzájuk a picivel. Tök jó volt így!! Szent Imre kórház Bp. volt ez egyébként.

2013. szept. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Ahol én szültem minden szoba kétágyas volt. Szerencsére a folyosó végén volt, így talán az osztály legnyugodtabb szobája. A szobatársam nem zavart, mindketten a babáinkkal törődtünk. Este pedig senkit nem kellett altatni :)
2013. okt. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
én egyágyas romming in ben voltam. reggel jöttek vizitre meg egyszer délelőtt rendbe tenni a szobát, a maradék időben nem zavart senki. a kifáradástól (hosszú vajúdás) és izgalomtól, na és a gyakori etetésektől amúgy sem tudtam rendesen aludni, de legalább nyugi volt körülöttem. van akinek jó ha van társaság bent, én nagyon nyugatalan alvó vagyok amúgy is, szval nekem jobb volt így. ha kellett mennem zuhananyozni, csecsemősök vigyáztak rá. látogatók nálunk is a folyosó végén voltak, osztályra nem lehetett bejönni. ha úgy érzed neked ez megfelelőbb és futja rá, akkor menjetek külön szobába vagy 2 ágyasba sztem az sem lehet rossz.
2013. nov. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!