Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen ruhában mentetek haza...

Milyen ruhában mentetek haza szülés után?

Figyelt kérdés
mert ugye a nagy pocak miatt kismamanaciban meg be szinte mindenki!de miben jöjjek haza?honnan tudom,hogy mi lesz jó rám?az gáz lenne,ha szabadidő alsóban jönnék haza?csak mert az madzagos,az biztos jó lenne nem?
2012. okt. 14. 12:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Én amiben bementem, kismama naciban. Nem esett le rólam, pedig a hasam totál lement.

Dehogy ciki a szabadidő alsó! Ahogy Neked kényelmes és praktikus!

2012. okt. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én a kismama nacimban jöttem haza is. Nem variáltam. Igazából picit bő volt pocakban, de mivel elasztikus az anyag, így nem nyúlt ki előtte a nagy hasamtól. Szóval kényelmes volt. :)
2012. okt. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Az első gyereknél kismama nadrágban jöttem haza kantáros nadrág volt és január.

A második októberi akkor kantáros kismama ruhában(szoknya) voltam és abban is mentem haza...

2012. okt. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
58%

Szülés után olyan leszel, mint 6-7 hónapos terhesen!

Abban jöttem haza, amiben bementem!

2012. okt. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
53%

"Szülés után olyan leszel, mint 6-7 hónapos terhesen! "

Ez butaság! Dehogy leszel olyan, az esetek nagy többségében szinte lemegy az összes pocak szülés után.Ha marad is,nem akkora!!!

Kérdésedre válaszolva tökéletesen jó az a ruci,amiben bementél szülni.Nem azért nem fog rólad leesni,mert akkora leszel, hanem mert ezek a ruhák RUGALMASAK,tehát igazodnak a testhez.Én is a kismama nadrágomban és felsőmben mentem haza.

2012. okt. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Én közvetlen szülés után soványabb voltam, mint életemben bármikor.

Kismamanadrágban is hazamehetsz, nem fog leesni, de nem ciki egyáltalán a szabadidő sem. Amiben jól érzed magad.

2012. okt. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. tényleg olyan voltam, mikor megszültem, mint 6-7 hónapos terhesen (pedig "sima" szülésem olt)....csakis a terhesgatyóm jött rám. Most szülés után 1 évvel (!) ment le majdnem teljesen a hasam.
2012. okt. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én kismama ruciban mentem be és a kedvenc halászgatyómat meg a kedvenc pólómat hozattam be a férjemmel :)Semmi nem maradt rajtam még kevesebb vltam mint szülés előtt!:(
2012. okt. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
A kismamanadrágomban amiben bementem. Csípőtől lefelé nem változott a méretem 3nap alatt, a hasamon lötyögött kicsit a nadrág bandázsrésze de még így is sokáig viseltem szülés után is, mert az volt a legkényelmesebb nadrágom.
2012. okt. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
32%
Én 2 hete szültem a 3. gyerekemet,és már a kórházban 1 kilóval kevesebb voltam,mint amennyivel kezdtem a terhességet.A pocakom is eléggé visszahúzódott,a 3. napon úgy néztem ki,mint aki csak jól bekajált.Én be is gumis derekú-nem kismama,normál-naciba mentem(a hasam alatt volt a gumi),haza is abba jöttem.A felsőm is normál felső,most is azt hordom(csak sztreccses,így jól nyúlt).Mondjuk nekem nem is volt kismama ruhám(mert nem kellett).
2012. okt. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!