Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen ruhában mentetek haza...

Milyen ruhában mentetek haza szülés után?

Figyelt kérdés
mert ugye a nagy pocak miatt kismamanaciban meg be szinte mindenki!de miben jöjjek haza?honnan tudom,hogy mi lesz jó rám?az gáz lenne,ha szabadidő alsóban jönnék haza?csak mert az madzagos,az biztos jó lenne nem?
2012. okt. 14. 12:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
melegitoben,mert a kismama gatyam farmer volt és pont a csaszaros sebnel kezdődött a farmer része és zavart..amúgy meg az utad hazafelé kb. annyi lesz,h le az autóba,otthon ki az autóból,nem?könnyű szülést:-D
2012. okt. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Én abban jöttem haza, amiben bementem.
2012. okt. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnél kismamanaciban mentem be, és mikor jöttem volna haza, konkrétan leesett rólam. Szerencsére volt nálam egy mackónaci, abban haza tudtam jönni.

Másodiknál rutinos voltam, eleve a kötős derekú nacimban mentem szülni, így abban kényelmes volt haza is jönni.

Most szülöm a napokban a harmadikat, megint kötős derekúban megyek be, semmiképpen nem a hasas fazonú kismama naciban.

2012. okt. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Én melegítőalsóban és tunikában mentem szülni és abban is jöttem haza :)
2012. okt. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Mindkétszer melegítőben mentem haza.
2012. okt. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
65%
Én is kismama nadrágban jöttem haza, és kb. 5-6 hónaposnak megfelelő hasam volt. Nem mindenkinek megy le rögtön!!
2012. okt. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem volt kismama ruhám 1 darab sem. Be cicanaciban mentem, ki pedig melegítőben, hosszú, pántos trikóval (tavaly szeptemberben). Abban jössz-mész, amiben neked tetszik, és kényelmes. Nehogy már más mondja meg...
2012. okt. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszönöm,hogy megosztottátok velem,hogy ki miben ment haza!mindenkinek ment a zöld kezecske!
2012. okt. 16. 16:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!