Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szülésben mi fáj a legjobban?

A szülésben mi fáj a legjobban?

Figyelt kérdés
A tágulás,vagy amikor kijön a baba? Az miért fáj amikor kijön?Ha már kitágult?Tudom fura kérdések,de szeretném megérteni és tudni. L20

2013. aug. 6. 20:49
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a vajúdás fájt, a kitolás meg égetett és csípett. De ez mindenkinél más.
2013. aug. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
18%
Nekem semmi se fájt!De ez én vagyok! :D
2013. aug. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
A vajúdás nagyon fájt, a kitolás kellemetlen volt mert már fáradt voltam, és teljes erővel kellett nyomni hogy kijöjjön a baba. Ő meg ugye bent akart maradni. Egy kis segítséggel végül én nyertem :) A vajúdás vége ami nagyon gáz.
2013. aug. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
csak a vajúdás fájt
2013. aug. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kitolás volt nagyon rossz, mert olyan érzés volt, mintha szét akarnék szakadni, pedig gátvédelemmel szültem, az érzés mégis megvolt.

A vajúdás nekem nem volt vészes.

2013. aug. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a vajúdás utolsó órái és a varrás fájt a legjobban. A kitolásnál én is azt éreztem, hogy szétszakadok, de ez a többihez képest inkább csak kellemetlen volt.
2013. aug. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
74%
Nem a hüvely tágul ki, hanem a méhszáj. Így elképzelheted, hogy mennyire feszít, amikor jön ki a feje. Olyan, mint a szűk vaginában a vastag pénisz, csak sokkal rosszabb. De ez a rész fáj a legkevésbé a legtöbb embernek. Nekem a vajúdás nagyon fájt, üvöltöttem végig.
2013. aug. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kitolásnál már minden mindegy volt, mondhatni inkább megváltás. Pedig attól féltem a legjobban a fájdalom mégis elviselhető volt nem úgy, mint a vajúdás vége... na azt nem tudom hogy éltem túl.

Azért annyira nem tágul ki, hogy csak úgy kipottyanjon a baba, elég szűkösen kell kijönnie, ezért a további fájdalom a tágulás után ;)

2013. aug. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
A hüvely egyáltalán nem tágul ki???:O marad akkora mint szeretkezéskor?:O Uram atyám:S
2013. aug. 6. 21:37
 10/29 anonim ***** válasza:
Háromszor szültem simán. A vajúdások vájtak, de a legvégén az a 2-2,5 óra iszonyúan fájt. Egybefüggő, majd szét szakad a hátam-csontom fájdalom! a kitolás nem fájt, szép élmények maradtak,pedig vágtak és nem is kicsit,mert nagy babáim születtek. Szóval a tágulás fájt, de nem volt olyan borzalmas,hogy rettegve gondolnék rá.
2013. aug. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!