Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után minek örülnél a...

Szülés után minek örülnél a legjobban ha vinne a látogató?

Figyelt kérdés
2012. márc. 19. 16:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

Popsitörlő, pelus.

De örültem én mindennek: játéknak, kisruhának (kicsit nagyobbnak, mondjuk 68-asnak, 74-esnek), babanaplónak, babatakarónak, üdítőnek, gyümölcsnek, fotóalbumnak stb.

2012. márc. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Babaápolási kellékek, amik nem romlanak meg, tehát nem baj, ha több van belőlük: popsitörlő, fürdető, babasampon, pelus (méretre érdemes rákérdezni)

Babaruhák: szintén méretet érdemes megkérdezni, hogy mekkora kell most, és hogy olyan ruhákra van-e szükségünk inkább, vagy nagyobbra

játékok: leginkább csörgők, rágókák

Én örültem annak is, amikor valaki főtt kaját hozott, mert legalább aznap nem kellett főzni. :D - vagy még jobb, ha előkészítve, de nyersen van, hogy frissen készülhessen akár másnap is (tepsibe bekészítve, hogy csak forró sütőbe kelljen tolni


Mondjuk én azt mondom, hogy kérdezz rá, mire van szükségük, mert úgyis annak fognak a legjobban örülni. :D

2012. márc. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

Mindennek örültem, de szerintem a legjobb ajándék a "fogyó eszközök" mint amit írtak már pelus, popsitörlő stb...nem nagyon lehet mellényúlni, vagy az olyan ami hasznos (bár sokan bele sem gondolnak), jópofa de magadnak nem biztos, hogy megvennéd. Ilyen pl a cumisüvegszárító. Amikor megszületett a fiam panaszkodtam a barátnőmnek, hogy mindig bepárásodik, elborul, meg szerintem nem túl higiénikus a technikám. Én ilyet kaptam:


[link]


Nagyon megörültem neki, a mai napig használom!:)

Ha megkérdezték én ruhát soha nem kértem, nagyon drágák és olyan gyorsan kinövik (meg persze könnyű mellényúlni), a számozás sem egyforma, volt olyan ajándék ruci (habár a méret megfelelő volt) amit csak egyszer tudtam ráadni.

2012. márc. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Pelenka (de egyeztessünk előtte méretet és márkát)
2012. márc. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

a kórházban? ott saláta, süti.

otthon? a babának? ruha, hálózsák (ne játék! mindenki azt visz és csak hónapok múlva tud vele játszani. bár, most jövök rá, hogy kaptunk egy csörgős plüss labdát, azt nagyon szerette a babók.)

anyának? ha ebédet hoztak, elmosogattak, bevásároltak.

2012. márc. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
A kórházban még annak örültem volna,ha nem jön senki és mindenki békén hagy.Otthon már mindennek örültem.A legjobb a pelenka és popsitörlő,ruhával könnyű mellé nyúlni és kaptunk olyat is amit egyszer nem tudtam ráadni.
2012. márc. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%

Én örültem a játékoknak is, hiába csak később játszott velük a lányom. Mi nem is vettünk neki játékot egy csomó ideig, annyi mindent kapott. :)

De amúgy a popsitörlő volt a favorit. Az úgyis mindig, mindenre kell, amíg kicsi a gyerek.

2012. márc. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk a közeli rokonok borítékot hoztak,benne a ránk szánt összeggel.Mindennek örültem amúgy,kaptunk mi is pelust,ruhát,játékot,még ajándék kosarat,sőt felpucolt tyúkot is.
2012. márc. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%

A kórházban én is annak örültem volna a legjobban, ha szépen békén hagynak :)

Császároztak és már másnap ott tolongott egy csomó rokon. A kórterembe nem mehettek látogatók, ugyhogy nagyon jó volt a a műtét után 1 nappal többször is kivánszorogni a látogatókhoz babástól.

Itthoni látogatóknál én örülnék játékoknak, ruhácskáknak (méretet érdemes megtudakolni), egyéb babacuccoknak. Mi nem vettünk szinte semmi játékot a babának, mert hogy majd úgy is rengeteget kapunk, na ehhez képest még nem kaptunk semmit. Remélem azért fogunk, még lesz sok látogató, 4 hetes a babám :)

2012. márc. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
86%

Én már akivel tudtam letárgyaltam, ha meglesz a baba csak 1 hónapra rá jöjjenek látogatni a fertőzésveszély miatt. Nem adhatnak neki puszit, csak a ruhájára. Aki nehéz felfogásu el fogom küldeni, mert már egy babát elvesztettem 22 hetesen, ez a baba remélem megmarad.

Egy hónap után meg inkább pelust, vagy valami játékot, mert már mindent megvettünk az előző babánál :(

2012. márc. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!