Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császárosoktol kérdezném?...

Kriszta66 kérdése:

Császárosoktol kérdezném? Hogy amikor a tűt a gerincbe adják az menyire fáj? Mert én attol félek a legjobban.

Figyelt kérdés
2010. jún. 30. 17:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy darázscsípésre hasonlít, maga az érzéstelenítés, de nem szabad megmozdulni.

Úgy emlékszem, hogy ezt követően több kisebb adagban adták be azt az anyagot, amitől átmenetileg nem tudsz mozogni.

Tehát én úgy emlékszem, hogy többször szúrnak, de csak az elsőt érzed.

2010. jún. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ettől én is rettegtem de nekem olyan volt mint egy sima szuri!Fogadott anesztes dokim volt,híres-nevesen ügyes!Csak egy szúrás a spinális!Ne félj tényleg kibírható!
2010. jún. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ne attól félj!!

Az semmi!

Én a katétertől majd beszartam,főleg hogy ugye akkor még bennem volt a baba!!Na,az nem volt kellemes!

2010. jún. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Olyan fájásaim voltak,hogy meg sem éreztem amikor belém szúrták pedig a mai napig rettegek a tűktől és még sírok is,szégyellem,de ez van sajna :(
2010. jún. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt tervezve a császár, sürgősségi eljárás, a baba miatt, 2 fájás között kaptam az érzéstelenítőt a gerincembe és mivel annyira koncentráltam arra, hogy ne mozduljak meg, amikor jön a fájás, hogy igazából észre sem vettem a szúrást.

A katéter sem fájt, sem amikor felrakták, sem amikor másnap kihúzták. Felemelt popsi, mély levegő és csak lazán:)

2010. jún. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Annyira kellett koncentrálnom a gömbölyödésre és hogy fájáskor ne mozduljak be, hogy szinte észre se vettem a beadást.
2010. jún. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem fájt. A katéter az viszont nagyon. Bár sok helyen az érzéstelenítés után teszik fel. Sajnos nálunk nem így volt.
2010. jún. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha nem programozott császárod lesz és megvárjátok a szülést hogy magától induljon, akkor szerintem fog úgy fájni hogy alig fogod megérezni.

Nekem megváltás volt.

2010. jún. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Amikor mondták, hogy irány a műtő és sokkot kaptam. Hárman fogtak le hogy ne remegjek amikor beadták az érzéstelenítőt. Nem fájt, épphogy éreztem. A katéterezés sem fájt.
2010. jún. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
a katéter maga volt a pokol,mondtam is cifrákat.az epiduális előtt mg kapsz egy érzéstelenítő szurit,ami nem rosszabb,mint egy átlagos szuri,azután meg se érzed a gerincbe szurit.de ami nagyon szar volt,hogy nekem utánna 5 napig olyan migrnem volt,hogy üvölteni tudtam volna.azt mondták,van aki sehogy nem reagál rá,és van akinek borzalmas migrént okoz az epidurál.sajnos én az utóbbihoz tartoztam.könnyű szülést neked!
2010. jún. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!