Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Pécset az édesanyák úti...

Pécset az édesanyák úti klinikán szülő nőktől kérdezném, mit kell vinni a kórházba?

Figyelt kérdés
Kell a picinek ruha, pelus, popsitörlő, popsikrém? Kell saját hálóing vagy adnak kórházit? Kell vinni mellszívót, sterilizálót, cumisüveget? Több most nem jut eszembe, de akinek van oda szóló listája, legyenszives megdobni egy e-maillel. Köszönöm!!!!
2010. jan. 6. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!Én 13hónapja szültem ott és én ezeket vittem:

hálóing 2db-előlgombolós,2dbszoptatós melltartó,eldobható melltartóbetét,sok bugyi,zokni,3csomag vastag betét(én éjszakai alwayst vittem,bőven elég volt),törülközö 2db,papucs 2db.(egy mászkálni,egy zuhanyozni),papírzsepi,wc-papír,pohár,evőeszközök,papírtörlő vagy szalvéta!Kisbabának,pelus,popsitörlő(de ezeket adtak ott is),textilpelus(bár ezt is adnak,de 2-t napona)!Vittem még cumit,hátha szükség lesz rá és bimbóvédőt is ,mert az első pár szoptatásnál ki fog sebesedni a bimbód és azzal kényelmesebb,meg nekem pici mellbimbóm van és én csak azzal tudtam szoptatni!Ruhát csak a hazavitelhez kell vinni a babádnak,de azt majd aznap ha mehettek haza!Más nem jut eszembe!

remélem segítettem!

13 hós kiscsajszi anyukája!

2010. jan. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Esetleg azt még meg tudod mondani, adnak-e kórházi hálóinget a szüléshez és utána, ha esetleg az enyém az összes véres lesz?
2010. jan. 7. 18:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom,mert én nem kértem,de nem is emlékszem hogy bárkin láttam volna kórházit!Rajtam szülés közben is a sajátom volt!

Ha minden rendben lesz veled és a babával is akkor 4 napig leszel bent max.Ha viszel magaddal többet,mondjuk 4-et,akkor minden napra jut 1!Plusz vihetsz magaddal pólót és kényelmes nadrágot is.Csak vizitkor legyél hálóingben vagy pólóban!Utána azt húzol fel amit akarsz!

Megkérdezhetem mikor szülsz?

2010. jan. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elvileg febr.27.
2010. jan. 10. 16:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!