Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császárosoktol kérdezném?...

Kriszta66 kérdése:

Császárosoktol kérdezném? Hogy amikor a tűt a gerincbe adják az menyire fáj? Mert én attol félek a legjobban.

Figyelt kérdés
2010. jún. 30. 17:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
En is a katetertol voltam inkabb beszarva, de abbol sem ereztem semmit, es a tuszurast sem ereztem a hatamban, mert ugy egeszeben ugy be voltam szarva, hogy asse tudtam hogy hol vagyok pedig programalt csaszaros voltam. :))))
2010. júl. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Még mielőtt a katétertől kezdenél rettegni,megnyugtatlak az sem fáj,egyáltalán nem éreztem.A levétele egy pillanatnyi csípő érzés.Na itt(is) van jelentősége egy jó szülésznőnek :)
2010. júl. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat .Valamennyire megnyugodtam , de ha ott lesz az idő azért biztos hogy félni fogok. A katéterre nem is gondoltam még hát remélhetőleg hogy az nem fáj.
2010. júl. 3. 05:42
 14/14 anonim ***** válasza:
én is császárral szültem 3madszorra tudtak megszúrni mert annyit mozogtam:( a lényeg h vegyél egy nagy levegőt dőlj előre amennyire tudsz, és akkor nem fog fájni!!! nekem a katéter egyáltalán nem fájt!!! sok sikert és no para c(=
2010. júl. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!