Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Azoktól kérdezném, akiknek a...

Azoktól kérdezném, akiknek a lepény közel tapadt a méhszájhoz, (vagy egy picit fedte) mikor született meg a babájuk?

Figyelt kérdés

Császárral szültetek?

Elég nyugtalan vagyok , most töltöttem be a 28. hetem, a kezdetektől a méhszájhoz közel van a lepény, és a dokim azt mondta, már nem valószínű, hogy feljebb megy:-(

Próbálok sokat pihenni, de mégis annyira félek, hogy egyszer csak elmegy a magzatvízem, vagy hirtelen elkezdek vérezni:-(


2010. máj. 9. 09:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem is a kezdetektől közel tapadt, azt mondta a doki, hogy majd feljebb megy (de nem így lett). NEkem is sok sok pihenés kellett, de a kiírt időpont előtt 2 nappal szültem természetes úton :)

Ne aggódj, minden rendben lesz, pihenj sokat!

Boldog babavárást :)

2010. máj. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem ost is, és az előző terhességemnél is mellső falon volt, közel a méhszájhoz!5 nappal szültem előbb, magzatvizem itthon folyt el!Természetes úton szültem!

Ne aggódj, semmi probléma nem lesz!!!!!

Ha zárt a méhszájad, még túl is hordhatod így is!!

2010. máj. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem is a terhesség elejétől a méhszájnál volt megtapadva a lepény. Veszélyeztetett terhes voltam, 6, 9, 13, 24 hetesen vérezgetés miatt kórházban voltam (1-1 heteket), a 20. hétig 11 UH-n voltam. Duphastont kellett szednem (de nem az egész terhesség alatt). 15-ére voltam kiírva, és hetedikén született meg spontán a babám 3600 grammal. Gyönyörű, egészséges 3 éves jelenleg.

A második terhességem rendben zajlott (kivéve azt, hogy vérezgettem, amig a tesó szopizott, de utána már nem volt probléma).

Ne idegeskedj, pihenj sokat, ne terheld magad, ne emelj nehezet és rendben lesz nálad is minden! Sok boldogságot a kicsihez!

2010. máj. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fedte a méhszájat.A 30.hétre ment fel.1 napot ráhúztam.Simán szültem.
2010. máj. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a biztató szavakat,érzem, hogy most "erőt" adtatok!!:-))

Sok boldogságot kívánok nektek a babátokhoz!

2010. máj. 9. 10:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is placenta praevia marginalisos voltam. Végig ilyesztgettek, hogy majd be kell feküdnöm a kórházba, meg fenyegető koraszülés...ilyesmik. Végig tök paráztam, meg a családom is, mindenki óvott mindenkitől én meg majd megőrültem itthon a nagy semmittevésve...és a végén túlhordás miatt úgy kellett oxytocinnal kirobbantani belőlem a gyerkőcöt. És hüvelyi szülés volt, minden rendben zajlott - kivéve hogy a sok tespedéstől legyöngült a lábom és szülés előtti nap kificamodott a térdem, mert nem bírta már a sok túlsúlyt (17kg ugrott föl rám)
2010. máj. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is mélyen tapadt a méhlepény, a 20. héten véreztem is. 41. hétre szültem. Könnyű sima szülés volt. Első fájástól az utolsóig mindössze 3 óra.
2010. máj. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves két utolsó, nektek is köszönöm a válaszokat és a bíztatást!:-)

Boldog babázást kívánok nektek!!!

2010. máj. 10. 11:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!