Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Uzsokiban Szúnyoghy Jánosnál...

Uzsokiban Szúnyoghy Jánosnál aki szült azoktól kérdezném. Milyen a doki és a korház? És mennyibe kerül nála egy szülés?

Figyelt kérdés
2009. dec. 12. 23:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én csak a kórházról tudok neked írni... nyáron szültem. Én a felújítás alatt szültem, mert biztosan tudod, hogy az egész szülészet átköltözik az új épületbe. Szóval: még így is fantasztikus volt a kórház. A dokik a szülésznők szuperek. A csecsemősök is, bár azonkívűl, hogy hogyan pelenkázd a babádat maguktól nem mondanak semmit. A babák folyamatosan az anyukákkal vannak! Reggel kell őket odaadni orvosi vizsgálatra, és este fürdetésre. A szülőszobán 2 órát van veled a baba, és (apuka-ha apás szülés) szülés után. Csak popsitörlőt és kis takarót kell vinni a babának, mást adnak. Alap szabályként 4×24 órát kell szülés után a kórházbna lenned. Ha délután 2 előtt szülsz, akkor az az első napod!!! Hát kb. ennyi jutott eszembe. A dokidat nem ismerem, de én még senkitől nem hallottam roszzat az Uzsokis dokikról...
2009. dec. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez jól hangzik. Még azért írjatok tapasztalatokat. Köszönöm.
2009. dec. 13. 18:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nov. végén szültem, de másnál. Minden úgy van, ahogy előttem leírták. A szülészeten akkor még csak részleges látogatási tilalom volt. Ez annyit jelentett, hogy a babát nem tolhattad ki a folyosóra, csak a szoba ajtóban lehetett megmutatni, és aztán gyorsan vissza. Úgy lehetett kijátszani, hogy visszatoltad a csecsemősöknek a babát, és addig visszakísérhettek a látogatók, de felvenni nem engedték a babákat. A szülésnél apuka bennt lehetett, és a vajudásnál is majdnem végig veled maradhat,(kivétel az első vizsgálat, amikor beérkezel, beöntés és adatfelvétel alatt, max 30perc).Utána 2óra megfigyelés a szülőágyon kezedben a babával és a pároddal. A szülésznők és a csecsemősök nagyon kedvesek voltak. Le a kalappal előttük. A csecsemősöktől kérdezni kell, mert maguktól nem mondanak semmit, de jól is van így. Az éjszaka közepén is jöttek, ha hívtuk és segítettek- pl. mell kimaszírozás miatt. A kórház bármilyen botrányosan néz is ki,nem számít, mert annál emberségesebbek a dolgozók. Ha érdekel még valami írj nyugodtan. Egy kalappal!!
2009. dec. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!