Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen ajándékot vigyek, ti...

Milyen ajándékot vigyek, ti minek örülnétek legjobban?

Figyelt kérdés
Barátnőm hamarosan szül és olyat szeretnék,ami mindhármójuknak ajándék.Nem akarok se pelust,se ruhát,azt vegyenek neki a mamák,rokonok.Nincs valami frappáns ötletetek?Én egyforma pólóra gondoltam,de férjem szerint nem jó ötlet.Segítenétek?
2011. nov. 16. 12:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Babás fotóalbum, babás képkeret, babanapló.

De szerintem az egyforma póló is tök buli. :)

2011. nov. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

mi nem hiszem hogy hordtunk volna egyforma polót. ezért ismerned kell akinek viszed.


amiböl túl sokat kaptunk az kozmetikumok, mint fürdetö, krém stb...


aminek örültünk, jóminöségü ruha, csörgök.

Pl csörgök meg ilyen dolgokat mi semmit nem vettünk, és habár még jó pár hónap mire használja de aztán minden mennyiségben kell.


amit utáltam ha túl kicsi ruhát kaptunk, vagy nem praktikusat.


nekem unokatesóm adott babanaplót, ö már az elején lestoppolta hogy töle azt kapunk.

2011. nov. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon örültem a könyveknek, de talán jó ötlet lenne 1-2 kifejezetten pici babáknak való CD, altató jellegű.
2011. nov. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is a babanaplóra szavazok,szerintem nagyon szép,és én is örültem volna neki,ha azt kapunk:D De nem kaptunk,így vettünk egy ilyet [link] (van kisfiús is)
2011. nov. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyforma póló jó ötlet:

www.vampiregang.hu

itt szuper dolgokat találsz!

2011. nov. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
2011. nov. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%
Én nem örültem volna babanaplónak.
2011. nov. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem tök jó ötlelt az egyforma póló (nálunk mondjuk csak a minta lehetne egyforma a szín nem :))

De a babanapló is!

Lehet olyan kéznyomatosat is kapni, amibe belefér apa anya és baba keze lába is :)Nekem az is nagyon tetszik!

De nem tudom hol...

2011. nov. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Pelenkatorta? Esetleg légy ott az első napokban és segits neki főzésben,ebéd készitésben ha megoldható!
2011. nov. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én kajának örültem a legjobban! Amikor a barátnőm megfőzte a kedvencemet, és a többiek is nagy fazékkal jöttek... Hmmm :) És a sütik, na meg a sör (alkoholmentes persze)
2011. nov. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!