Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik minek örülnétek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik minek örülnétek ha barátnőtök saját kézzel készített ajándékot adna? De lányok is írjanak. Most kell a segítség!

Figyelt kérdés

Barátommal holnap vagyunk 8 hónaposak, és nem akarok venni ajándékot hanem Én saját magam akarok készíteni ajándékot.

Képre gondoltam, és azt előhívatni és keretbe tenni, de nem tudom, hogy milyen képet és mivel szerkesszek meg.


2011. máj. 2. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:
8 hónap... én mikor 1 hónaposak voltunk az egyik barátnőmmel, neki is csak 1 sms-t küldtem. egy másik exemnek még annyit sem... de ízlések és pofonok... süss neki vmit
2011. máj. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A saját kézzel készített ajándéknak mindenki örül :)!

Szerintem egy közös képeteket keretezd be az mindig jó ajándék és szerkeszteni sem kell rajta nagyon max ha nagyon akarod akkor megcsinálhatod fekete-fehérre vagy ilyesmi, erre a neten van egy csomó program [link] , de egyszerűbb ha megkérsz valakit akinek van tapasztalata képszerkesztésben. Ha nincs közös képetek akkor csinálj neki magadról egy képet pl:amin egy szívet formázol a kezeddel és bele írod a nevét a szívbe vagy ilyesmi... sok sikert

2011. máj. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

iszerintem ha te csinálod, majdnem mindegy, mit. ha nekem lene barátnőm, én bárminek örülnék, végül is nem az ajándékot szeretem, hanem őt... de ne lepődj meg, ha meglepődik, mert nem tartja számon, hogy ''kereken'' nyolc hónaposak vagytok, dátumokban nem vagyunk túl erősek(kivétel a foci és az f1:D)...

@12:02 rossz hozzáállás, a nők számontartanam mindent, és általában tőled is elvárják, hogy emlékezz rá... persze ha amúgy szoktál neki venni ezt-azt, akkor az egész tárgytalan

2011. máj. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
igen. a pasik szeretik a kézimunkát.
2011. máj. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nekem a barátnőm majdnem mindenhónapba rajzol valamit. :) Én annak nagyon örülök mert az egyedi. :) 1 éve vagyunk amúgy együtt. :) 20/F
2011. máj. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem sincs barátnom, de van egy lány csoporttársam, akivel barátok vagyunk, vagy valami olyasmi :), és az egyik karácsonyra kaptam tole egy kézzel, vastag papírból készített mosolygós szmájlit, rajta kis hurokkal (kulcstartó gyanánt, én táska cipzárján hordom), és talán életem osszes ajándéka kozul ezt értékelem a leggtobbre.


21 F

2011. máj. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A kép jó ötlet, de én olyan képnek örülnék amit tuti nem hivnának elő nekem egy fotólaborban, keretbe pedig biztos hogy nem tennék.
2011. máj. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Inkább szájjal.
2011. máj. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!