Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti hogyan fogadnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hogyan fogadnátok ha a barátnőtök bejelentené hogy 1 hónapra külföldre megy?

Figyelt kérdés
egy kiváncsi lány
2011. nov. 1. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
örülnék neki mert állandóan veszekszünk..:D ja és remélném,h lezuhan a gépe..:D
2011. nov. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
:D:D:D
2011. nov. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Exem duzzogott, hisztizett, dühöngött, mérgelődött, meg minden. Valahogy nem tudta megérteni, hogy egy kamaszkapcsolatért, életbe nem mondok le olyan lehetőségről, hogy 1 hónapra kimehessek londonba angolul tanulni INGYEN... 1 hónap az semmi...
2011. nov. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
azért ez durva volt....
2011. nov. 1. 21:24
 5/9 anonim válasza:
0%

megmondanám neki:

ne menj külföldre te buta lotyó

ezután szakít veled azt mehetsz mádhoz...

vagy felhívod az Al kaidat hogy lőjje ki a repülőgépet amin van....xDD

2011. nov. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egy pillanatra meg akarnám fojtani. Aztán arra a belátásra jutnék, hogy nincs mit tenni, remélem nem csinál semmi hulyesget és vigyáz magára. Én minden nap hívnálak, vagy írnék. Az elozo csajom miután hazajottem 9 nap után (9 napig semmi kontakt, csak 1x 3 perc mobilon, mert máshogy nem lehetett), szakított velem azzal hogy már nem szeret (suket duma 2 hónap járás után). Szóval én mindenhogy tartanám a kapcsolatot, nehogy véletlenul...

Amikor elmegy úgy smárolnám le, hogy emlékezetes legyen, és amikor hazajon, pedig úgy, hogy meg azt se legyen ideje mondani h heló.

2011. nov. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Megkérdezném, hogy miért akarna külföldre menni.

Melózni túl kevés az egy hónap.

Szórakozni túl sok, és akkor én miért nem mehetek vele.

Esetleg valami orvosi kezelés, amire itthon nincs gyógymód, de akkor megint csak az a kérdés, hogy én miért ne menjek vele.

2011. nov. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

mi 5 hónapot voltunk külön,napi 1 órát beszéltünk,vagy ha szabadnapos voltam akkor akár egész nap..:)

sok konfliktus volt, majdnem szakítottunk is,de ha igazán szeret akkor kibírja. 1 hónap meg tényleg semmi..:)

19L

2011. nov. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

menjen, ha akar, nincs abban semmi rossz!


Kerdező: te azt akarod csinálni, amit mások irnak? Nem vagy egy erős jellem...

2012. jan. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!