Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen ajándékot vigyek, ti...

Milyen ajándékot vigyek, ti minek örülnétek legjobban?

Figyelt kérdés
Barátnőm hamarosan szül és olyat szeretnék,ami mindhármójuknak ajándék.Nem akarok se pelust,se ruhát,azt vegyenek neki a mamák,rokonok.Nincs valami frappáns ötletetek?Én egyforma pólóra gondoltam,de férjem szerint nem jó ötlet.Segítenétek?
2011. nov. 16. 12:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Én örültem volna egy olyan készletnek, amivel meg tudtam volna csinálni a babám lábának lenyomatát vagy éppen az egész lábfejét gipszből. De senki nem hozott.:(

Viszont kaptam 1 évesre való nyári ruhákat (októberi a baba). Ezek az emberek nem gondolkodnak, amikor vásárolnak? A kapott dolgok közül a legjobban a pelenkáknak örültem.

2011. nov. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Fotóalbumnak és játéknak nagyon örültem, babanaplót sajnos nem kaptunk. Viszont egy játszószőnyeg is jó ötlet lenne. Persze attól függően, hogy mennyit szánsz rá. A pólót én sem díjaztam volna, de ugye nem vagyunk egyformák.
2011. nov. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

tehát szülés után, otthon látogatnád meg?

mert akkor a legjobb szerintem a komatál. egy szép edényben több fogásos, vitamindús ebédet ha készítesz nekik, annál jobb nincs.


ha még a kórházban, akkor valami hasznos pl.fülhőmérő vagy törülköző a szülőknek is, és egy kapucnis a babának (akár névvel belehímezve).

2011. nov. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

szerintem babanaplót ne! Én 3-at is kaptam.... :( És szundikendőből pedig 2-t...

Ruhát viszont senki nem hozott, pedig az lett volna a leghasznosabb.

2011. nov. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!