Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi az a dolog, ami miatt...

Mi az a dolog, ami miatt legjobban örültél annak, hogy volt fogadott szülésznőd?

Figyelt kérdés

Miket tett érted, amit más szülésznő vagy doki nem?

Mi esett ennyire jól tőle?

Minden érdekelne



2012. febr. 21. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
A gátvédelmet a szülésznő csinálta, valamint ő az aki ott van veled, biztonságot ad. Az orvos nincs ott.
2012. febr. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy a kórházi tartózkodásom alatt minden nap hozott tiszta lepedőt, ágyneműt, és nekem adta az ebédjét is, hogy ne legyek éhes. :-)
2012. febr. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt fogadott szülésznőm, de pont vidéken volt, amikor szültem, így mégsem volt.

Annyit tett értem, hogy odaszólt a kórházba és megkérte az egyik kolleganőjét, hogy legyen kedves velem. Nem kifejezetten sikerült neki.... Sokáig vajúdtam, műszakváltás volt, aki jött éjjelre az viszont nagyon rendes volt, maximálisan kedves, jóindulatú, stb.

2012. febr. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kétszer szültem, mindkétszer ügyeletes szülésznőnél (más más kórházban) és mindkettő nagyon kedves és segítőkész volt. A másodiknál automatikusan gátvédelmet csinált (az elsőnél sajnos még a hüvelyem is repedt, ott nem lehetett). Szóval nem csak akkor lehet normális szülésznővel találkozni, ha fogadott.
2012. febr. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sürgősségi császárral szültem, megnyugtatott. Utána mikor felkelhettem segített felkelni, megmosakodni + elkisért a fiamhoz, mert ő a koraosztályon volt. Szerintem ha ő nincs, akkor még akkor se láthattam volna a babám. Ill. nagyon jó volt, hogy mikor friss sebbel, fél napi fekvés után felkelhettem, akkor tényleg segített vki, nem csak úgy mint láttam a szobatársammal közölték, hogy kelljen fel. Adott jó tanácsot a szoptatással kapcsolatban, hozott kancsót, hogy főzzünk szoptatósteát. Sokmindenben segített, örülök, hogy végig számíthattam rá, amíg kórházban voltam!
2012. febr. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én egy tüneményes szülésznőt kértem fel. az egész lénye, jelenléte megnyugtató volt. neki köszönhetem, hogy jó hangulatban zajlott a szülés, az előtte már bent töltött 1 napom is nyugodt volt, mert tudtam hogy jó kezekben avgyok.

aztán szüléskor sikeres volt a gátvédelem, szülés után meg akórházban 2x is meglátogatott, segített a szoptatásban is. 2 hónap múlva érkezik a 2.gyerekünk, abban az egyben voltam biztos, hogy a szülésznőnknek ott kell lennie.

2012. febr. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Minden jót neki köszönhetek. Nem szenvedtem felesleges órákat. Segített fájdalmat csillapítani. Volt kiben bíznom! Talán ez a legfontosabb!!!!!!!!!
2012. febr. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!